Проверяват пациентите в една психиатрия. Откриват, че имат двама Наполеоновци. Всеки трърди, че той е Наполен. Главният психиатър решава да ги затворят в отделна стая - да си решат сами кой е Наполеон. След някой час отварят вратата и излиза първия.
- Ти кой си? - пита психиатърът.
- Наполеон!
- Хубаво! В такъв случай, вие кой сте? - пита втория.
- Аз вече съм Жозефина...
Новогодишни пожеланияЧуваш ли? Камбаната бие - един, два... дванадесет пъти.
Какво да ти пожелая в тези паметни часове?
Отиде си още една година, но в теб тя не си е отишла, а е останала в душата ти, като един красив спомен, като едно далечно пътуване.
Нека новата година ти донесе всичко, което старата не успя!