Ловец седи в къщи пред телевизора, жена му се мотае напред назад и отивайки към него му казва:
- Иване, миналия месец ходи на лов, нали?
Мъжът:
- Да, защо?
- А, не нищо. Просто забравих да ти кажа, че вчера се обади една сърничка да каже, че е бременна!
Една жена пратила мъжа си да купува риба. Оня отишъл и купил два паламуда. Обаче навръщане се отбил в една кръчма и се напил като казак! Тръгнал да се прибира,но по пътя му се допикало. Ама бил толкоз пиян, че не можел да си бръкне в гащите, и изкарал единия паламуд. Хванал го в едната си ръка и като го загледал, казал: "Че си мой-мой си!! Че си мек-мек си!! Че миришеш-миришеш!! Ама защо е тоя тъжен поглед не мога да разбера???!!"