Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шофьорът на боклучийския камион Генко се успокояваше, че в детството си точно това е мечтал...
Професионални 2,936 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един принц трябвало да целуне една жаба за да стане тя принцеса както е в приказките. Приготвял се принца, Приготвял се и накрая се решил да я цуне ;-) Целунал той първи път - Нищо Целунал той втори път - пак Нищо Аха да я целуне трети път и жабата проговорила: Ммммм, квак, много съм омагьосана, квак. Ще трябва квак, една свирчица да ми направиш ;-) квак. Как се определя кой пациент от една болнична стая да бъде изписан? Работи се в следния ред: 1. пациенти, които дразнят лекуващия лекар; 2. пациенти, които дразнят другите пациенти или сестрата; 3. тежко болни; 4. които лежат вече втори месец; 5... Мъж отишъл при любовницата си, заиграли се, станало късно. Взел да се притеснява: - Какво да излъжа жената, дали ще повярва? - Вземи този молив и го сложи зад ухото си! Като те пита жена ти къде си бил,кажи "бях при една мацка" - посъветвала го любовницата. Прибрал се мъжа в къщи. - Къде ходиш до сега бе, хаймана? - посрещнала го жена му. - Бях при една мацка - отговорил, както го научила любовницата. - Кого ще лъжеш бе, пак си ходил да играеш белот, я молива още е на ухото ти... Разглеждайки плаката на съквартиранта ми, на който бяха изтипосани тризначки Вяра, Надежда и Любов (Playboy) Олигаро каза: - Това е photoshop, нали? Възрастна жена се качва в автобус. Няма свободни места и никой не й отстъпва. Тя се приближава към девойка и казва: -Момиче, може ли да ми освободиш местото, болят ме краката и не мога да стоя права... -А ти, бабо, като беше на моите години отстъпвала ли си? -Да, ние винаги бяхме учтиви, отстъпвахме си мястото и пътувахме прави... -Е те затова сега те болят краката на стари години!