Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Мили, защо ми изневеряваш? - Скъпа, а как да разбера, че си най-добра от всички!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Госпожице, а ще се съгласите ли с мен да вечеряте? - Така направо! Може, като за начало да станете от леглото и поне едно кафе да направите?
Разни
03.10.2017
1,798 прегледа
Следващ →
Още вицове
Село горе в планината. Телефон. Кметски наместник. Звъни телефонът: - Ало, при вас днес ще дойде Бойко Борисов да пререже лентата на паметник, който ще ви построим по европейски проект през 2020 г. Наместникът вика разсилния: - Тичай бързо на площада и гръмни с пушката да уведомиш населението! Тича разсилния, вдига пушката: Тряяяс! Показва се една баба: - Какво бре? Да не е дошъл хляба? - Не, бабо, ще идва Бойко Борисов да открива паметник! Бабата се връцва и влиза в къщата. Стои сам разсилният, почесва се. Вдига пак пушката: Тряяяс! Показва се същата баба: - Какво бре? Да не е дошъл хляба? - Не, бабо, ще идва Бойко Бор... - Амчи, не можа ли да го уцелиш от първия път, ами му гърмиш два пъти?
- Усмихнахте ли се току-що? - Да. - Слава Богу! Помислих, че е някакъв спазъм.
Учителката пита Иванчо: - Кой е коренът на думата кокиче? - Луковицата, госпожице.
- Как се появяват садистите? - Това са мазохисти, честно изпълняващи християнската заповед "Обичай ближния си, както самия себе си".
И мъжът, и магнетофонът имат по две глави - едната за запис, другата за възпроизвеждане. (из лекция по Аудио-визуални средства във ВТУ) Кой ще ми обясни разликата на различните постановки при свирене на обой? Ама, че сте тъпи! Всеизвесто е, че при Италианската школа са го лапали целия, а при Френската - до половината, с треперещ език! (учител по инструментознание в музикална гимназия) Цар Симеон умира на 56 страница, горе вдясно! (учител) Точно вие ли момчета не знаете къде да поставите пълния член... (учител) Иди в ъгъла и изобрази пребита кокошка, която се мъчи да се закрепи на перваз. (Учител по история) ... ако още ведньж, ти отзад свирнеш,такава свирка ще ти извьртя.......