- Имате ли някаква работа за мен? - разпитва безработен човек в строителна фирма.
- Може и да се намери... Какво сте работили преди да останете без работа?
- Занимавах се с политика. Бях министър.
- И вие смятате, че в строителството има работа за бивши министри? Питам ви, какво може да прави един министър в строителството?
- Мисля, че бих могъл да правя първата копка на всяка нова
сграда...
Един човек си вървял по улицата и си повтарял
"11,11,11,11"
Минал друг човек и попитал:
-Защо си повтаряте 11?
-Елате ей там и ще видите.
Те отишли на една висока зграда и този който си повтарял 11 казал:
-Нведи се и ще видиш защо си повтарям 11.
Господина се навел в този миг бил бутнат от другия!Така той вече не си повтарял 11 а 12й`