Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Закон за управление на отпадъците, България, 2010 година. Аз произвеждам 19 вида отпадъци в производствената си дейност. Не помня точно, но май 6 от тях са опасни, по смисъла на ЗУО. Все пак всичките 19 отпадъка си ги събирам в оделни контейнери, обозначени и надписани с един биллюк надписи. Опасните ги събирам по особено стриктен начин. Имам договори с фирми, които ги приемат. Имам програма за управление на отпадъците, която е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА за всяка работеща и неработеща фирмичка в България. тази програма епоследвана от разрешително по чл. 37 от горния закон. И т.н. ит.н. Защо пиша тези глупости? Защото всичките 19 вида отпадъци се събират на едно място - местното сметище. Там се омешват и отиват в местната река. България 2010.
Черен хумор 2,396 прегледа
Следващ →

Още вицове

Решил петелът да се пошегува с прасето: - Вчера те видях в ресторанта. - Сам ли бях? - попитало прасето. - Не! Беше с гарнитура. От всички роднини на моята жена най-много харесвам себе си. На масата на великият физик Нернст стояла епруветка с ограничено съединение дифенилметан, чиято температура на топене е 26C. Ако в 11 часа сутринта препаратът започвал да се топи, Нернст казвал: - Срещу природата не се рита! След което отвеждал учениците си на гребане и плуване. Двама приятели си говорят: - И какво, Славчо, баща й изненада ли се като поиска ръката на дъщеря му? - Аха, направо си изтърва пушката от изненада. Журналист: - Господин депутат, ще дадете ли интервю за нашия вестник! - Времето ми е пари! - Разбирам ви, от редакцията са отделили 100 лева за тази задача. Нека се договорим, 80 лева за вас, а 20 за мен, ще подпиште разписка за 100 лева. - Става! А каква е темата? - За рушветите и корупцията!