Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седи си Иванчо в час и си играе с химикалката. Учителката вече се изнервя и го пита: - Иванчо, какво правиш? - Ами госпожо, вижте - вътре, вънка, пък малки пълнителчета не ражда. Учителката се ядосала и го изпратила при директора. Директора го пита: - Иванчо какво пак направи. - Господин Директор вижте, влиза вътре - вънка пък малки пълнителчета няма. Директора взима химикалката и той вътре - вънка и верно нема малки пълнителчета. Разглобява я след малко и казва: - Иванчо, може ли да си толкова глупав, не виждаш ли че има спирала?
Иванчо и Марийка 3,797 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Карам си колата без книжка. Спира ме катаджията, гледа, че зад волана също е катаджия и ме пуска. - Значи си катаджия? - Не, просто стъклата на колата са ми огледални. На почивката Гончаренко се обръща към поручик Ржевски: -Какво ще кажещ за Урсула? Ржевски отговаря : Ще го духа. -"А какво ще кажеш за Пеньо"? Ржевски :"И той ще го духа" -А какво ще кажеш за Вихрен Вуцов? -"Ами и той ще го духа? " -"Е как така - колко ще го духат" -"Ами всички, нали имат усти" .... Губите средно около 1 година живот при поглеждане на снимка на Чък Норис. Мравката помолила слона: Слоне , седни на тая троха! Слонът седнал. -А тая троха си сложи на главата! Слонът-добро животно - сложил трохата на главата си. Мравката се отдалечила и с възхищение казала: -Е,на това вече се казва сандвич! Мъж се обажда в районното полицейско управление: - Ало, добър ден! Искам да ви съобщя, че има пожар… - Имате грешка. Тук е полицията, а не пожарната. След малко звъни отново: - Ало! Бих искал да съобщя за пожар… - Нали вече ви казах, набирайте 160! След близо десетина минути колега на дежурния полицай влита и крещи: - Бързо, бързо… Районното гори!…