Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Заьо седи на горската полбяна и безгрижно си подсвирква.Наближава Кума Лиса и пита какво прави. - Събирам материали за дипламната си работа, която пиша в момента. - И каква е темата? пита Кума Лиса. - Как Заьо Баьо изяде Кума Лиса - отговаря заека. - Да нямаш грешка - сопва му се Лисана. - Ела зад храста и ще видиш! Отиват зад храста и след малко Зайко се връща сам и отново застава на поляната. Идва вълка и историята се повтаря. Пристига Баба Меца и пита същото. Когато Зайко я поканва да отидат зад храсти тя става подозрителна. На пръсти надниква и вижда зад храста ЛЪВА, който огризва остатъците на Вълчо. Какъв е извода: "НЕ Е ВАЖНА ТЕМАТА НА ДИПЛОМНАТА РАБОТА - ВАЖНО Е КОЙ ЩЕ ТИ Е НАУЧЕН РЪКОВОДИТЕЛ"
Животни 2,946 прегледа
Следващ →

Още вицове

Светофар. Спира голямо черно БМВ с две борчета в него. В него се блъска стар Трабант. Шофьора на трабанта решава, че така и така ще го бият, поне да си направи кефа, вади манивела от багажника, скача на покрива на БМВ-то и започва да чупи стъкла, да криви ламарини... После се качва в Трабанта и изчезва с мръсна газ. Едно от борчетата излиза от БМВ-то, поглежда стреснато след Трабанта и казва на другото борче: -Смятай, брато, какво щеше да стане, ако НИЕ го бяхме блъснали... Пророчество: И Слънцето този ден няма да изгрее, звездите ще изчезнат от небето. И на небето на син фон с бели букви ще пише: "Открита е системна грешка. Възможни действия: Натиснете който и да е клавиш за да продължите, или натиснете Ctrl+Alt+Del за пресътворяване на света. В този случай всичко живо на земята ще бъде унищожено." Пена пита Вуте: - Абе Вуте, знаеш ли какво е това ситуация? - Епа знам. - И какво е? - Еми, как да ти обясним? Значи ти се прибираш по рано от работа и ме заварваш на калъп с комшийката. Е, те това е ситуация. Сега разбра ли? - Па разбрах. - И какво разбра? - Значи ти се прибираш по-рано от работа и ме заварваш на калъп с комшията. Е, те това разбрах за тая ситуация. - А, Пено, не бъркай бойо със ситуацията. По време на студената война, агент на ЦРУ е на шпионска мисия в Москва. Знае идеално руски, познава до съвършенство руската култура и обичаи. Задачата му е да се запознае със съветски младежи и да се внедри в комсомолските структури. Първата вечер влиза в близкото барче, поръчва си квас, завързва разговор с младежите, започва да рецитира Пушкин на перфектен руски, всички му казват браво но след малко си тръгват. Остават само той и барманът: - Ти не може да си руснак. - Как така? - Ами така! На другата вечер американецът влиза в ресторант по време на танцова забава. Кани момиче, тацува валс, танго, после казачок, но след малко всички си тръгват. Остават само той и барманът: - Ти не може да си руснак. - Как така? - Ами просто няма руснаци-негри. Явно е, че и в ЕС има корупция... Ако оценките са повече от добри - някой ще да ги е купил...