Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Любовта е като шарката, всички трябва да я изкараме!
Бисери 3,170 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баща пита сина си по време на вечеря: - Сине, защо ядеш с пръсти? - Аз ли съм се напушил? Не съм се напушил! Чуждестрaнен мениджър присъствa нa дербито ЦСКА – Левски. Още през първото полувреме ЦСКА повеждa с 2:0, но зa удивление нa чужденецa, "червените" фенове зaпочвaт с нaведени глaви дa нaпускaт стaдионa. В същото време "сините" фенове спокойни и щaстливи пеят своите песни. Мениджърът питa своя преводaч: – Кaкво стaвa бе, зaщо тези се изнaсят кaто отборът им води 2:0? – А, те вече си знaят, че оттук до крaя нищо добро не ги чaкa и мaчът ще зaвърши 3:2 зa Левски! В хирургията докарват мутра помляна в автомобилна катастрофа. Ситуацията е много тежка, множество счупвания, рани .... Цяла нощ се потили хирурзите над него. Успяли да въстановят всичко освен едната му топка. Стоят всички над него замислени и си приказват: - Колеги, тоя утре ще излезе от упойка. Ще види, че му няма едната топка и ще ни изпозастреля всичките. - Ами, да му зашием един картоф, вместо топка.... Речено-сторено, зашили му един картоф. На сутринта мутрата излиза от упойка, всичко е нормално, възстановява се бързо и след няколко седмици е изписан от болницата. След няколко дни, мутрата се появява в болницата и носи пиене, ядене, дава пари на хирурзите, благодари им за успешното лечение. Хирурзите пийнали, хапнали и се отворили на откровения: - Слушай, пич! Ще извиняваш, обаче ние тука, вместо топка... Мутрата се пляска по челото и казва: - Ебаси... а аз се чудя, защо братоците хващат срамни въшки, а аз колорадски бръмбари... Седнала жабата върху муцуната на крокодила и мърмори: - Комарите малко, водата студена, че и крокодил ми се е залепил отзад. Мъж ще ходи да се запознава със семейсто на приятелка си, обаче много пиян, както винаги и заминава той със своето семейство, да се запознава със семейстото на приятелката си... Отиват те, сядат на масата родителите на момичето, гледат младежа пиян и бащата пита родителите на младежа: - Я ми кажете, вашия син какво може, какъв човек е? Бащата му отговаря: - Нашия син като е пиян много хубаво готви, нашия син като е пиян много хубаво чисти, нашия син като е пиян прави всичко добре ... Майката на момичето пита: - Ами като е толкова добър като е пиян, като е трезвен какъв е? Родителите на младежа се поглеждат и казват: - Миии ние не сме го виждали трезвен ...