Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво прави блондинка на дъното на морето? Ама че тъп въпрос - спасява Леонардо Ди Каприо!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Срещат се две приятелки: - За малко да не те позная. - Защо? - Изглеждаш добре.
Разни
03.10.2017
1,708 прегледа
Следващ →
Още вицове
Полицай разхожда в парка кучето си. Среща го непознат и пита: - Къде си замъкнал тая свиня? Полицаят възмутен отговаря: - Това не е свиня, а куче! - Аз не питам теб, а кучето.
Двама борци пътуват в една кола и единия казва: - Абе, я виж каква красива природа. Другият отговаря: - От тия дървета нищо не се вижда.
Викат мечката, заека и вълка на донаборна комисия. Минава мечката - взимат я в казармата. Минава вълкът - взимат го и него. Стоят и чакат заекът да излезе. Излиза Зайо ухилен: - Не ме взеха! - Как така? - Ами я погледнете там отсреща - виждате ли оная бреза? - Виждаме я. - А виждате ли най-долното клонче? - Виждаме го. - А виждате ли най-долното листо на клончето? - Виждаме го. - А виждате ли оная мравка, дето лази по него? - Виждаме я. - Е, а аз даже и брезата не виждам.
Двама англичани си говорят на по чаша бира: - Моята жена навярно е умрял от няколко дни ,лежи и не мърда. -Ти по какво позна ,че е умряла,по секса ли? -О,не!Сексът си е същият,но се натрупа много пране.
Отива заекът в сладкарницата, поръчва си кафе и кифла и отива до тоалетната, да си измие ръцете. Когато се връща гледа кафето му изпито. — Кой ми изпи кафето? – попитал заекът. Никакъв отговор. — Пак питам, кой ми изпи кафето? Никакъв отговор. — Кой ми изпи кафето бе?! – изкрещял ядосано заекът. — Аз – изправила се мечката. — А кифлата защо не изяде?