Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се две приятелки: - За малко да не те позная. - Защо? - Изглеждаш добре.
Разни 1,708 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полицай разхожда в парка кучето си. Среща го непознат и пита: - Къде си замъкнал тая свиня? Полицаят възмутен отговаря: - Това не е свиня, а куче! - Аз не питам теб, а кучето. Двама борци пътуват в една кола и единия казва: - Абе, я виж каква красива природа. Другият отговаря: - От тия дървета нищо не се вижда. Викат мечката, заека и вълка на донаборна комисия. Минава мечката - взимат я в казармата. Минава вълкът - взимат го и него. Стоят и чакат заекът да излезе. Излиза Зайо ухилен: - Не ме взеха! - Как така? - Ами я погледнете там отсреща - виждате ли оная бреза? - Виждаме я. - А виждате ли най-долното клонче? - Виждаме го. - А виждате ли най-долното листо на клончето? - Виждаме го. - А виждате ли оная мравка, дето лази по него? - Виждаме я. - Е, а аз даже и брезата не виждам. Двама англичани си говорят на по чаша бира: - Моята жена навярно е умрял от няколко дни ,лежи и не мърда. -Ти по какво позна ,че е умряла,по секса ли? -О,не!Сексът си е същият,но се натрупа много пране. Отива заекът в сладкарницата, поръчва си кафе и кифла и отива до тоалетната, да си измие ръцете. Когато се връща гледа кафето му изпито. — Кой ми изпи кафето? – попитал заекът. Никакъв отговор. — Пак питам, кой ми изпи кафето? Никакъв отговор. — Кой ми изпи кафето бе?! – изкрещял ядосано заекът. — Аз – изправила се мечката. — А кифлата защо не изяде?