Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо и Марийка си играят навън. Първия ден Иванчо и Марийка решават да се качат на едно дърво и да си играят. Иванчо казал: - Ти мини първа. Щом тя минала Иванчо погледнал под полата й. На втория ден пак така, на третия също, на четвъртия пак така. Да обаче майката на Марийка й писнало все Иванчо да гледа под полата й. И веднъж, когато Марийка чакала Иванчо майката казала: –Марийке, когато Иванчо дойде да си свалиш полата надолу. –Спокойно мамо аз вече я свалих.
Иванчо и Марийка 4,019 прегледа
Следващ →

Още вицове

Семейство Каръкови празнуват Коледа. Всички са се събрали пред празничната трапеза. Майката отишла да види как е пуйката, отворила газовата фурна и бум... експлозия. Мъжът хукнал да види какво става. Жена му била с бухнала коса, цялата черна, но жива. Той се успокоил и казал: - Нищо жено, цяла си, това е важното. Ще поръчаме храна. Тръгнали към масата, но се подхлъзнали върху пуйката и паднали лошо. Решили дъщерята да се обади по телефона. Тя се затичала към телефона, но се спънала в телефонния кабел и си навехнала ръката. Изпотрошени, семейство Каръкови се събрали на масата. През това време се звъннало на вратата. Чул се гласът на разносвача на храна: - Поръчката! В този миг всички погледнали към малкия син Петърчо. Той се изправил и казал: - Еб*л съм го, нека си звъни! Учител дава на Иванчо за наказание да напише у дома 100 пъти: "Повече никога няма да говоря на "ти" с учителя си!" На другия ден учителят отваря тетрадката на Иванчо и гледа, че е написал изречението не 100, а 200 пъти: - Казах ти 100?! Защо си го написал 200 пъти? А Иванчо: - За да ти е по-приятно! - Колко пияници са нужни, за да се завие една крушка? - Николко. Ние можем да пием и на тъмно! - Моето куче е много умно! Когато гледаме мач по телевизията, ако бием, то започва да лае, а ако паднем, прави салта. - По колко салта прави? - Ами зависи колко силно съм го ритнал. По време на съвещания: - Господин Иванов! Жена Ви моли да се обадите по телефона! - Жена ми ли??? Моли???! Не. Това не е жена ми!!