Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Скъпа, къде си сложила кафето? - Скъпи, ти си неспасяем случай! Никога нищо не можеш да намериш! А всичко е толкова просто - кафето е в хладилника, в кутия с надпис "Фиде"!
Семейни 2,674 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един минава през гробището и вижда, че друг чука две мадами на една пейка: - Ей приятел, пусни едната бе! - Пусни, пусни, всеки иска! Вземи си изкопай сам!! В градинката на психиатричната клиника седят двама луди. Към тях се приближава сестра и вижда, че единият прави движения с ръцете, сякаш върти волана на автомобил и издава звуци, като двигател. Сестрата се учудила и пита: - Джордж, какво правиш? - Отивам в Маями... (и продължава да върти волана и да бръмчи). - А, добре, Джордж, само внимавай по пътя. След това сестрата гледа, че другият луд си е свалил панталона и лъска бастуна. Отново се интересува: - Робърт, а ти какво правиш? ! - Ами Джордж замина за Маями и сега чукам жена му... Вървяла си едно време една Калинка-Малинка в приказната гора и изведнъж видяла нещо страшно - огромно, лошо и лудо! "Какво си ти чудовище?" - попитала Калинка-Малинка. "Аз съм чудо-юдо!" - отговорило чудовището - "И сега ще те настъпя с чудовищния си крак, който има хубави пръсти!" "Недей, недей!" - проплакала Калинката - "Какво да направя, че да не ме настъпваш?!" "Купи ми два бюрека и една баница с кайма и ще те пощадя!" - казало чудо-юдо. Оттогава калинките пълзят и летят по света да търсят баница с кайма и два бюрека, а хората си мислят, че калинките показват пътя към щастието и любовта. Извод: дори любовта на приказните чудовища минава през стомаха! Телефонът звъни. - Да, моля! - Извинете, грешка. - Откъде разбрахте, че е грешка? - Моята жена никога не казва "Моля". Монахиня споделя с игуменката: - Снощи се разхождах в градината, когато градинарят ме хвана, хвърли ме на земята, и… искам да се покая. - Отивай да изядеш десет лимона - заповядва игуменката. - Това ли ми е покаянието? - Не, но това ще изтрие доволната усмивка от лицето ти - отвръща игуменката.