Един отива при доктора и му казва:
- Голям проблем имам, докторе. Стерилен съм!
Доктора заинтригуван:
- Това е сериозна диагноза. Не бързайте. Ще ви изследваме, снимки ще направим. Тогава ще уточним.
- Но докторе, това ми е по наследство - баща ми, дядо ми и прадядо ми също са били стерилни.
- Нима? А вие от къде идвате? - пита доктора
- Аз ли? От Стара Загора.
Играта "Стани Богат".
Играчът:
- Искам жокер 50 на 50!
Ники Кънчев:
- Нека компютърът да елиминира два от грешните отговори!
Надпис на дисплея:
"This program has performed an ilegal operation and will be shut down"
Ники Кънчев:
- И така дами и господа, по молба на компанията Microsoft - реклами по Нова Телевизия...