Един пощаджия трябвало да достави една пратка в една къща.Обаче в двора имало много голямо куче.Излязла стопанката:
-Влизайте,влизайте няма страшно.
-Да не ми направи нещо-казал пощаджията.
-Не се притеснявайте кучето е скопено.
Стария мечок учи младия:
- Човек трябва да се нападне така, че да те види и да може да реагира?
- Но защо?
- Защото после са по-вкусни, нямат говна в тях така.