Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако продължавате да говорите, ще ви изгоня всички и ще работя с останалите!
Бисери 2,870 прегледа
Следващ →

Още вицове

Старшина се прибира късно вечерта и вижда ,че малкото му момче още не е заспало: - Ти още ли не си легнал,знаеш ли кое време е?Бързо в кревата! - Тате искам да гледам слончетата как тичат. - Никакви слончета!Лягай си ,че е късно вече! - Моля те тате искам първо да гледам слончетата. - Е,добре,ама после лягаш. Излязъл бащата,отишъл до поделението/той живеел отсреща/,събудил ротата,изкарал ги на плаца и наредил: - Слагайте противогазите инаправете две обиколки на плаца и по-бързо,че сина ми утре трябва да става рано! На някои хора на челото е изписано: "Дарвин е бил прав!" - Кое е общото между Симеон и Батето? - И двамата се държат като царе. Главният психиатър видял, че лудите са се наредили в редица на двора и един по един падат и почват да си блъскат главата в асфалта. Пратил един от докторите да провери какво става. Оня се връща след половин час: - Един от лудите е нарисувал с тебешир една черта на асфалта и обещава 1000 лева на всеки, които успее да пропълзи отдолу. - А ти защо толкова се забави? - 1000 лева са си сериозни пари… Полицай стоял на пост. Дошъл един заекващ и го попитал: - И-и-и-извинете, к-к-к-къде се намира школата за за-за-за-заекващи? Полицаят рекъл: - Че за какво ти е на теб школа, бе! Ти много хубаво си заекваш!...