Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Чапаев се скарал на Петка, че го натопил на Будьони, дето пие. - Друг път ще му казваш, че чета в библиотеката! Е, на другия ден Будьони пак потърсил Чапаев по телефона. А Петка отговаря: - Те са в библиотеката с другия ординарец и вече са начетени до козирката!
Пиянски 1,733 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един шут чел на кралицата виц. Прочел го един път, прочел го втори път, прочел го трети път. Накрая кралицата казала: - Ееееее стига си го чел този виц! Разбрах го вече! - Да Ваше величество, но аз още не съм го разбрал. На една нимфоманка много й се доебало и решила да отиде на риба и да забие някой рибар. Много се чудила как да подхване разговор и най-накрая казала на един: - Червените червеи са много добри за риболов, нали? А рибарят казал: - И белите са, ибелити са... Вчера 94 годишния философ X.Z. получи Нобелова награда за 50-томния си труд:"Какво й трябва на жената?" Във футболната централа пристигнало интересно предложение: ,,За повишаване нивото на родният футбол и отговорността на футболистите за качеството на показаната от тях игра, предлагам на фланелките им освен имената да се изписват и номерата на мобилните им телефони, за да може всеки зрител да им позвъни и им каже какво мисли за тях’.! Събира старшината новобранците и започва със строг глас:<BR>- Петров, я излез две крачки напред!<BR>Излиза Петров а старшината му вика:<BR>- Що е това родина бе, Петров?!<BR>А Петров плахо:<BR>- Миии... не знам!<BR>Старшината го скастрил и му изкрещял:<BR>- Това е твойта майка бе говедо! Марш в строя.<BR>Върнал се нашия в строя а старшината подхванал Иванов:<BR>- Абе Иванов, що е това родина бе?!<BR>А Иванов мазничко:<BR>- Ми майката на редник Петров.<BR>Старшината почервенял от яд и се развикал:<BR>- Абе келеш, това и твойта майка бе! Разбра ли ме сега.<BR>Иванов:<BR>- Разбрах.<BR>Старшината:<BR>- К’во разбра?!<BR>А Иванов твърдо и уверено:<BR>- Че Петров ми е брат!