Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Обир на влак. Главатарят на бандата вика: - Това е обир! Никой да не мърда! Ей сега ще оберем жените и ще изнасилим мъжете. Една пътничка се обажда: - Ама не се ли объркахте? Може би искахте да кажете, че ще оберете мъжете и ще изнасилите жените? От съседното купе се дочува тъничкия гласец на Азис: - Я не учете човека как се обират влакове!
Разни 1,878 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един много притеснителен младеж отишъл на среща с момиче. Приятелят му го посъветвал, ако не знае какво да прави да казва " ами сега какво ще правим" пък жената си знае работата. Срещнали се те : - Ами сега какво ще правим ? - Ами да отидем на бар. - Ами сега какво ще правим ? - Ами да пием по едно . - Ами сега какво ще правим ? - Ами да потанцуваме малко. - Ами сега какво ще правим ? - Ами да отидем у вас . - Ами сега какво ще правим ? - Ами да се съблечем и легнем в леглото . - Ами сега какво ще правим ? - Ами ще чакаме да дойде някой и да ни наебе и двамата ! В канибалско селце, двама носят ковчег. Среща ги трети: - Аааа, днес сме на консерви. Човек отива на преглед при психиатър. Доктора го кани да заеме удобно положение и му задава въпрос: - Господине, случвало ли ви се е, да чувате гласове, без да виждате хора? Пациента се замисля и отговаря: - О, да! Винаги, когато говоря по телефона! Сър Джон и лейди Мери се женят. Предстои първата брачна нощ. Сър Джон чука на вратата на спалнята на милейди и влиза, облечен в прекрасна копринена пижама. Милейди, леко притеснена: - Сър, изглеждате зашеметяващо! Но, с риск да Ви разочаровам, ще трябва до Ви призная нещо. С голямо неудобство трябва да Ви уведомя, че Вие няма да сте първият ми мъж, синът на коняра се възползва от мен преди време. Сър Джон, невъзмутимо: - В такъв случай, момент... - и си излязъл. След минути се върнал облечен в развлечена и пожълтяла фланелена пижама. - Но, сър, предишната беше толкова хубава, защо я сменихте? - изненадано попитала милейди. - Смокинг слагам само на премиера - пояснил сър Джон. Един катеричок много обичал да чука лъвицата , която също много му се кефила. Един ден обаче ги спипал лъва и му казал: - Много си дребен да те ям , така че напускай гората , но ако те видя , че си се върнал , ще те изям! Напуснал гората катеричока , но минали месец-два и на него много му се приискало да е с лъвицата и тръгнал към гората. На пътя го срещнала мечката и го пита: - Абе катеричок , ти луд ли си? Нали знаеш , че като те види лъва ще те изяде? ! - Знам мецо , ама много ми се иска... моля те сложи ме в шепата си и ми помогни да стигна. Мечката го сложила в лапата си и го скрила зад гърба и продължила по пътя. Изневиделица обаче изкочил лъва срещу нея. - К’во става мецо? - Ами нищо разхождам се... - Да си виждала катеричока? - Откакто го изгони не се е мяркал! - А какво държиш в лапата си зад гърба? Мечката плеснала силно с лапи и казала на лъва. - Ето виж , само негова снимка.