Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шотландец заминал на пътешествие из Европа и се върнал след една година. На пристанището го посрещнали двама брадати мъже, в които разпознал двамата си братя: - Какво става, момчета, какви са тия бради от вас? - Ами не помниш ли, че като тръгна взе самобръсначката?
Разни 2,111 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима приятели са нипили и навръщане към дома паднали в един трап. Единят се завайкал: -Какво да правя, не мога да се прибера, жената ще ме убие. Вторият: -Нищо, аз може и тука да спя. Третият: -Ако до половин час не изляза от тук, аз си тръгвам. Гладен вълк броди из полето. По едно време вижда кон. - Ще те изям! - Не може - отговаря конят. - Защо пък да не може? - пита вълкът. - Защото съм кооперативен! - Че на мен какво ми пука? - Ами, ако изядеш кон на частник, той е сам. Ще те потърси малко да те убие и ще му писне. А в ТКЗС-то има 300 кооператори. Веднага ще те намерят! - Имаш право - казва му вълкът.- А как ще докажеш, че си кооперативен? - Ами на копитото имам печат, можеш да го видиш! Минал вълкът отзад, навел се, за да види, а конят му теглил такъв къч, че се свестил чак след два часа. Конят, естествено, го няма, а главата му ще се пръсне. "И за чий се заврях да гледам - мисли си вълкът - като и без това съм неграмотен?" - Стой! Никой да не мърда! - Какво, това обир ли е? - Не, това е групова снимка. Иванчо се оправдава пред баща си: - Учителят се заяжда с мен, каза че нищо не разбирам от математика. После ми написа в бележника някаква цифра. Конституцията навърши 18 години. Може съвсем законно да я чукат.