Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Лозунг: Да не оставим неодрусана слива в нашето село!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Две мравки си карали колелd. Едната спряла и другата я попитала: - Защо спряхме? - Влезе ми мущичка в окото.
Животни
03.10.2017
2,883 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама студенти се събуждат във едно легло след тежка пиянска вечер и единия вика на другия -Извинявай брато ама снощи правихме секс и затова 1 на 0 за мен. На следващата сутрин. -Извинявай ама снощи реших да ти го върна и си легнах при теб за това 1 на 1 . -Хаха ама аз си направих майтап с теб! -Значи 1 на 0 за мен ...
Две мутри отиват на лов. Както си ходят, единият вдига пушката, прицелва се, но не стреля! Другият му вика: - К`во правиш, бе? Що не стреля? К`во виде?! - Ъъъъ, абе мина една коза! Ама не стрелях, щото може да е питомна! - Абе как ше е питомна бе тъпак?! Тука у гората къдет` к`вот` има всичко е диво! Продължават из гората и по едно време тоя същият вдига пушката и стреля. - К`во стана, бе? К`во утрепа?! - Ъъъъъ абе, мина нек`ва дива бабичка, разбираш ли!?!
- Какво ядат снежните човеци за закуска? - Снежинки.
Надпис в маршрутка: “Съобщавайте за вашата спирка така, все едно сте я пропуснали”
Хари Реднап чете сутрешния си вестник. Внезапно скача и изкрещява на невръстния Джейми, който си пише домашните: - "Десет милиона за един футболист!" Не си губи времето с глупости! Марш навън, да играеш футбол!