Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако си тъжен, защото си сам на Свети Валентин, просто помни, че никой не те обича и през всеки друг ден от годината.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
- Бабо,ти от коя партия си? - Като бях по млада, бях тясна социалистка, но вече от 50 години съм широка социалистка.
Политически
03.10.2017
3,261 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един гарван кацнал на едно дърво, държейки в човката си парче хляб.Видяла го лисицата и решила да му излезе със стария номер: - Добър ден, г-н Гарване, колко прекрасно изглеждате, какъв чуден глас имате, изпейте нещо! Обаче гарванът бил чел баснята в двата варианта/на Езоп и на Лафонтен/ и не се вързал.Взел с краче парчето хляб и изпял "Га-ааа!", а после пак лапнал парчето. Лисицата побесняла и в злобата си решила да го нарани: - Добре пееш, ама знаеш ли, че шефът спи с жена ти! - А! - казал изненадан гарванът и изтървал хляба. ПОУКА:Когато шефът спи с жена ти, не си отваряй устата, за да не си изгубиш хляба.
Поручик Ржевски и Наташа Ростова се разхождат в парка и мило беседват. Тя: - Ах, поручик, кажете, а имал ли сте някога светла и голяма любов? Ржевски: - Имах една… беше блондинка… с мой ръст, поне 70 кг. тежеше!
Две блондинки си вървели и изведнъж едната намерила огледало. Вдигнала го, погледнала се в него и казала на другата: - Ей, муцка, глей я тая колко прилича на мен! Другата взела огледалото, погледнала се и тя, и възкликнала: - Не бе, на мен прилича!!!
Две блондинки се явяват на изпит за шофьорски книжки. Разбира се, нищо не знаят и комисията им разрешава да говорят за каквото се сетят.Едната казва: - Аз знам, че колата има резерватив. - Не ма- поправя я другата- има презервоар…
- Надявам се, казва съдията, - че свидетелят не е много уморен от разпита. - Какво говорите! - отговаря свидетелят. - След двайсет години брак това са дребни работи!