Едно зомби тръгнало да плаши хората в парка. Седнало на една пейка до пияница и му искал запалка. Пияницата , без да го поглежда, му дал запалка. Зомбито пак му искало запалка. Пияницата се обърнал към него и му казал:
-Стига си пушил, бе! Виж се на какво си заприличал.
- Мамо, какво имаме за обяд?
- Месо, сине.
- Но аз не искам месо, искам банани или ябълки.
- Трябва да ядем месо, сине.
- Но защо, мамо?
- Защото сме канибали.