Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо мъжете са по-умни от жените, а жените са по-устати от мъжете? Отговор: Мъжа е по-умен, защото има 2 глави, а жената по-устата защото има 2 усти.
Семейни 2,862 прегледа
Следващ →

Още вицове

При създаването на жените, Господ им казал: - Имате право на три пъти секс седмично, ако някоя от вас го наруши ще я лиша от това удоволствие! Минали седмици, месеци, години и жените започнали да недоволстват, събрали се един ден и решили да отиват при Господ да си поискат повече от това удоволствие, поне веднъж дневно. Отишли те и похлопали на райските врати, отворил им Свети Петар и им казал, че Господ е в командировка и ще се върни след три дни. Ядосали се жените та си хванали онеа РАБОТИ и хоп хвърлили ги през вратата вътре и казали: - Ами то като ще е за толкова малко това удоволствие по-добре да си ги задържи! Върнал се Господ след три дни. отваря Райската врата и какво... Една вуня, смрадня, че като разбрал за какво става дума ги сабрал жените, и им казал: - Да си взимате т’ва оттука и да си ги правите каквото щете. Ами то хубаво, тая, която си намерила нейната долу-горе си я пазела, ами другите... Жена кандидатства на работа. Питат я: - Женена ли сте? - Да, два брака. - Деца? - Шест. Две от първия брак, две от втория, и две лично мои. Медицинската сестра към лекаря: - Всеки път, когато давам на пациентите лекарства, констатирам, че се ускорява пулсът им. Какво да направя? - Закопчайте двете горни копчета на престилката си. - Защо Георги Първанов не гостува в предаването на Георги Коритаров? - За да не си говорят на "колега". ------- Събрали се в студиото Георги Коритаров, Георги Първанов и Цвятко Цветков. Първата реплика: - Събрахме се! На платените пътища пешеходците няма да пресичат по зебра, а по бар код.