Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо мъжете са по-умни от жените, а жените са по-устати от мъжете? Отговор: Мъжа е по-умен, защото има 2 глави, а жената по-устата защото има 2 усти.
Семейни 2,863 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако някой ти направи нещо лошо, не му отвръщай със същото. Направи му добро, а после когато се разсее, го загрей отзад с лопатата. Испанецът, турчинът и българинът се събрали и се разбрали да отидат в пещерата с триглавата ламя за да убият звяра. Първи влязъл испанецът и като го видяла ламята му се изхилила, плиснала му 2 кофи вазелин и го оправила. Излязъл той куцайки и казал на спътниците си: - Аз на ламята й отрязах главите ама те пак пораснаха. Следващ влязъл българинът. И него ламята го оправила с две кофи вазелин. Излизайки казал на другите 2-ма: - И аз й отрязах главите ама те пак поникнаха. Влясъл турчина. Испанецът признал на българина, че е излъгал и, че е бил оправен.Българинът казал: - И мен ме оправи ламята ама аз й свих последните кофи вазелин. И от пещерата се чуло: - Аааааааааааааааааа! Жалко, че нашият президент не пие. Можеше поне за нещо да го харесвам. Момченце казва на майка си: - Мамо искам корабийка. - Знаеш къде стоят в кухнията на вторият рафт. - Но мамо аз нямам ръчички. - Няма ръчички няма корабийка. - Аполо 13 вика земята. Земя, тук Аполо 1, моля отговорете. - Земята слуша! - Земя, имаме проблем. Отказа ни бордовият компютър. Какво да правим? - Аполо 13! Тук наземният контролен ценът! Чувате ли ме? Докато отстраним проблема играйте, за сега на резервния! Играйте на резервния!