Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
До всички жени, които казват, че всички мъже са еднакви: кой ви каза да опитвате с всичките?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Защо мъжете са по-умни от жените, а жените са по-устати от мъжете? Отговор: Мъжа е по-умен, защото има 2 глави, а жената по-устата защото има 2 усти.
Семейни
03.10.2017
2,863 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ако някой ти направи нещо лошо, не му отвръщай със същото. Направи му добро, а после когато се разсее, го загрей отзад с лопатата.
Испанецът, турчинът и българинът се събрали и се разбрали да отидат в пещерата с триглавата ламя за да убият звяра. Първи влязъл испанецът и като го видяла ламята му се изхилила, плиснала му 2 кофи вазелин и го оправила. Излязъл той куцайки и казал на спътниците си: - Аз на ламята й отрязах главите ама те пак пораснаха. Следващ влязъл българинът. И него ламята го оправила с две кофи вазелин. Излизайки казал на другите 2-ма: - И аз й отрязах главите ама те пак поникнаха. Влясъл турчина. Испанецът признал на българина, че е излъгал и, че е бил оправен.Българинът казал: - И мен ме оправи ламята ама аз й свих последните кофи вазелин. И от пещерата се чуло: - Аааааааааааааааааа!
Жалко, че нашият президент не пие. Можеше поне за нещо да го харесвам.
Момченце казва на майка си: - Мамо искам корабийка. - Знаеш къде стоят в кухнията на вторият рафт. - Но мамо аз нямам ръчички. - Няма ръчички няма корабийка.
- Аполо 13 вика земята. Земя, тук Аполо 1, моля отговорете. - Земята слуша! - Земя, имаме проблем. Отказа ни бордовият компютър. Какво да правим? - Аполо 13! Тук наземният контролен ценът! Чувате ли ме? Докато отстраним проблема играйте, за сега на резервния! Играйте на резервния!