Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пияница се хвали пред приятел: - Мога да изпия половин кило. И повече мога. Даже литър мога!!! - А по-малко от 100 грама?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В болницата докарват пострадал. След оглед лекарят пита: - Какво стана? Автомобилна катастрофа ли? - Да. - Сигурно сте карали много бързо? - Не, много бавно ходех....
Разни
03.10.2017
1,641 прегледа
Следващ →
Още вицове
В родилния дом доктор с трешерещ глас и сълзи в очите обяснява на бъдещ татко: - За съжаление....можем да спасим или детето....или майката. Ще се наложи да избирате.... - Ами....как да избера, докторе....детето не е от мен....а да се оженя мога и още веднъж
Мъж се качва на такси и казва на шофьора: — До улица Раковски! Шофьорът: — Но ние сме на ул. Раковски! Клиентът: — На ти пет лева и друг път не карай толкова бързо!
Трабантче се блъска в Мерцедес. От мерцедеса излизат четирима яки мъжаги, измъкват от Трабанта един дядо и го започват: - А така! Виде ли кво направи. Как ще платиш сега? - Момчета, моля ви. Нямам пари, от една пенсийка живея само.... - Ще се наложи да си отработиш! Сега ще те заведем в бандата, само че имаме едно правило - новите членове или ги чукаме цялата банда или им изваждаме едно око.. - Добре, да вървим, педали такива.... - Що па педали??? - Ми нещо не виждам еднооки между вас...
Искам да изкажа благодарността си към Столична община за поставената повдигната пешеходна пътека в квартала! Освен осигурената безопасност на пешеходците, всички шофьори от околните блокове се снабдиха с безплатни резервни части, изпопадали от бясно профучаващите автомобили.
Мъж тича в районното и вика: - Стрелях по тъща си, вкарвайте ме в килията! - Тя умря ли? - Ако беше умряла, за какво щеше да ми е да се крия тук!