Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В болницата докарват пострадал. След оглед лекарят пита: - Какво стана? Автомобилна катастрофа ли? - Да. - Сигурно сте карали много бързо? - Не, много бавно ходех....
Разни 1,641 прегледа
Следващ →

Още вицове

В родилния дом доктор с трешерещ глас и сълзи в очите обяснява на бъдещ татко: - За съжаление....можем да спасим или детето....или майката. Ще се наложи да избирате.... - Ами....как да избера, докторе....детето не е от мен....а да се оженя мога и още веднъж Мъж се качва на такси и казва на шофьора: — До улица Раковски! Шофьорът: — Но ние сме на ул. Раковски! Клиентът: — На ти пет лева и друг път не карай толкова бързо! Трабантче се блъска в Мерцедес. От мерцедеса излизат четирима яки мъжаги, измъкват от Трабанта един дядо и го започват: - А така! Виде ли кво направи. Как ще платиш сега? - Момчета, моля ви. Нямам пари, от една пенсийка живея само.... - Ще се наложи да си отработиш! Сега ще те заведем в бандата, само че имаме едно правило - новите членове или ги чукаме цялата банда или им изваждаме едно око.. - Добре, да вървим, педали такива.... - Що па педали??? - Ми нещо не виждам еднооки между вас... Искам да изкажа благодарността си към Столична община за поставената повдигната пешеходна пътека в квартала! Освен осигурената безопасност на пешеходците, всички шофьори от околните блокове се снабдиха с безплатни резервни части, изпопадали от бясно профучаващите автомобили. Мъж тича в районното и вика: - Стрелях по тъща си, вкарвайте ме в килията! - Тя умря ли? - Ако беше умряла, за какво щеше да ми е да се крия тук!