Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Повече обичаме да срещаме тези, на които правим добро, отколкото онези, които ни го правят.
Бисери 3,772 прегледа
Следващ →

Още вицове

Никоя жена не заслужава сълзите ми, а тази, която ги заслужава, никога няма да ме разплаче Урок по химия. Учителката пита: - Ученици, кое е най-сладкото нещо, което познавате? Отговаря Марийка: - Захарта, госпожо. - Мед, госпожо - отговорила Снежанка. Иванчо, я кажи ти - изправила госпожата Иванчо. - Е*ането госпожо е най-сладкото! - Мръсник, марш при директора и докато не си направиш съответните изводи да не ми влизаш в часовете - изгонила госпожата Иванчо. Отива Иванчо при директора и му разправя защо са го изпратили при него. А директорът го пита: - Е Иванчо, направи ли си изводите? - Направих ги, господин директор - отвърнал Иванчо. - И какви са те - пита директора? - Изводите да два, господин директор. Нашата госпожа или не е е*ана, или ако е, е бил някой аджамия. Нова секретарка постъпила на работа при голям шеф. Девойката била страхотна - крака до ушите, големи гърди и т.н. Естествено шефът още като я видял я извикал в кабинета, метнал я на масата и започнал да се занимава с разврат. Бедата била в това, че от вълнение забравил да заключи вратата на кабинета. Изведнъж двамата му заместници влезли в стаята и видели какви ги върши. Шефът с труд се откъснал от задълженията си и невъзмутимо отбелязал: - Стоянов и Димитров, хубаво го разберете - ето това ще се случи с всеки, който не изпълнява заповедите ми! Българин и швейцарец се карат кой език е по-труден: -Ние-казал швейцарецът-пишем ich bin,а произнасяме иш бин -А пък ние-гордо заявил българинът пишем какво,а произнасяме-Ъ Колеги, пример за глобален проблем е, когато гръмнаха чернобилските радиатори. Доцент от УНСС