Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки седят на дивана и гледат новините. Първата по едно време става и казва: -А бе тоя ще скочи ли или само ще седи там? Другата казва: -Според мен няма!!! Оня по едно време скача, а първата блондинка: -Е скочи Втората казва: Да бе и аз знаех,че е скочил ама не знаех че ще го направи втори път!!
Блондинки 3,061 прегледа
Следващ →

Още вицове