Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учителката в клaс: - Иванчо, склони глaгола "гласувaм". - Аз гласувaм, ти гласувaш, той гласувa, тя гласувa, ние гласувaме, вие гласувaте. - Иванчо, a "те"? - А те искат да ни се изсерат отгоре!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Нито едно природно явление не може да ме спре да ви напиша осъствията! Учител по математика от гр.Първомай
Бисери
03.10.2017
3,275 прегледа
Следващ →
Още вицове
Тате, тате. Съобщиха, че от днес поскъпват двойно телефоните. Това значи ли че ще влизаш по-рядко в интернет? - Не сине, значи че от днес ще ядеш по-рядко...
Марияна Попова каза, че новият президент Росен Плевнелиев е доста симпатичен. Ей, тая немя спирачки. Питам се - дали щеше да обърне резбата, ако Кунева беше станала президент!
На върха на един небостъргач седят трима човека и си говорят с Господ, преди да скочат от покрива. И тримата били здраво надрусани - първият с ганджа, вторият с вълшебни гъбки, а третият с екстази и разни антидепресанти. Господ им позволил да се помолят докато падат и да се превърнат в някакво животно по техен избор. Първи скочил напушения човек. Докато падал казал: "Пеперуда", превърнал се в пеперуда и отлетял. Втори скочил човека с гъбите. Той докато падал казал: "Птица" - превърнал се в птица и отлетял. Последен скочил човека с хапчетата, той само гледал как земята се приближава към него и му станало много лошо. В последния момент успял да извика "По дяволите!".... и се продънил направо в Ада. Извод: Не се ебавай с Господ и с наркотиците, правени от хора!
Катаджия отивал на работа, обаче навън валяло, студено... Стоял на пост, минавали малко коли, той направо замръзнал и се прибрал вечерта бесен като куче. Казва на сина си: - Донеси си бележника! Изплашил се синът и отишъл при майка си: - Имам двойка, какво да правя? - Дай тук бележника. Донесъл го синът, тя сложила вътре 20 лева и момчето го занесло на баща си. Отворил го той: - Ох, слава богу! Поне вкъщи всичко е наред!
Трима си мерят членовете: -Моя е петнадесет. -А пък моя е двадесет. -Моя е тридесет и седем. -Е-е с кво го измери? -С термометър! ! !