Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- На мен с тъщата ми провървя като в приказка. - Нима? И къде го изкопа това съкровище? - Закопах, приятелю, закопах.
Черен хумор 1,647 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седнали двама съседи на чашка. Единият, който имал само момичета, взел да се жалва на другия, който пък имал само момчета: - А бе, комшо, как ги правиш тез момчета? Ние с жената толкова искаме да си имаме мъжка рожба, ама ей-на - само женски се раждат? - Че то е лесно, бе комшо! Лягате си довечера, събличаш жената и почваш да викаш! - Да викам? - Ми да - викаш мен, викаш комшията Пешо, дето има и той само момчета и работата е готова! Двама играли цяла нощ на покер и на сутринта единия - обран до дупка - попитал: - Не мога да разбера, защо все ти печелиш? - Ами защото ти все губиш! - Сценарият ви не е лош - обръща се режисьор към автора, - но трябва да опростите някои диалози, за да може да ги разбере и най-големият идиот. - Добре, добре - съгласява се сценаристът. - А кои точно диалози са ви непонятни? - Древните египтяни са имали красива представа за задгробния живот: Боговете са посрещали хората пред вратата на рая и на всеки задавали по два въпроса. Според отговора решавали дали ги пускат в рая, или не... - Юзернейм и парола? Бобът стигна пържолата