Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Института по метеорология предупреждава : вярата в нашите прогнози може да бъде опасна за Вашето здраве.
Разни 1,400 прегледа
Следващ →

Още вицове

Радио Ереван пита: - От кой отбор един футболист може да носи най-много топки? Първи слушател: - Добър ден! Най-много може да носи футболист от Левски. Радиото: Защо и колко? Слушателя: - Еми 4 - по 2 във всяка ръка. Втори слушател: - Най-много топки може да носи футболист от ЦСКА. Радиото: - Е защо и колко? Слушателя: - Еми 5 - по 2 във всяка ръка и една забучена на *уя му. Трети слушател: - Най-много топки може да носи футболист на Сливен 2000. Радиото: - Е защо и колко може да носи? Слушателя: - Еми 9. Радиото: - Е как 9 бе? Слушателя: - Еми по 2 във всяка ръка и един цесекар на *уя му. - Толкова си хубава,защо не се омъжиш? - Искам да се омъжа по любов,но тъкмо се влюбя в някой, и се оказва,че няма пари. Мутра с жена си на театър. На връщане от антракта вече били загасени лампите, мутрата пита един мъж: - Извинете, не ви ли настъпих, когато илизах преди малко? - Да, и искам да ви кажа... Мутрата към жена си: - Тук сме, това е нашия ред. Двама приятели разговарят : - Как върви любовта и секса ? - Направо трагедия ! Иде ми да посегна на себе си ! - Какви ги приказваш ? Не си заслужава да се самоубиваш за една жена ! - Не бе ! Мислех да си направя чикия ! Решават двама колеги да изиграят една игра по голф, през ваканцията си, да отмарят... Отиват на игрището(или както там се нарича), и единия казва: Айде да играем за 50 лева....ОК! Разцъкват, до осма дупка всичко е равно. Но единия от двамата праща топката към девета дупка, но тя пада някъде из полето и не могат да я намерят. Търсят, търсят, търсят...все пак за загубена топка се дават 4 точки наказание. Накрая загубилия топката вади резервна от джоба, хвърля я на земята и вика: ЕТО МИ Я ТОПКАТА БЕЕЕ!!..и другия се скарва: АБЕ ТИ ЗА 50 ЛЕВА ЦИГАНСКИ НОМЕРА ЛИ МИ ПРАЙШ БЕ *ЕД*РАСТ с ПЕ*ЕРАС*. Другия му викнал: АБЕ НАМЕРИХ СИ Я БЕ! ТИ ОТКЪДЕ ЗНАЙШ ЧЕ ПРАЯ НОМЕРА? - МИ НАЛИ АЗ СТОЯХ ВЪРХУ ТВОЯТА ТОПКА ЦЕЛИ 10 МИНУТИ!!