Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
-Какво е група мъже,скачащи с парашут? -Замърсяване на околната среда!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Института по метеорология предупреждава : вярата в нашите прогнози може да бъде опасна за Вашето здраве.
Разни
03.10.2017
1,400 прегледа
Следващ →
Още вицове
Радио Ереван пита: - От кой отбор един футболист може да носи най-много топки? Първи слушател: - Добър ден! Най-много може да носи футболист от Левски. Радиото: Защо и колко? Слушателя: - Еми 4 - по 2 във всяка ръка. Втори слушател: - Най-много топки може да носи футболист от ЦСКА. Радиото: - Е защо и колко? Слушателя: - Еми 5 - по 2 във всяка ръка и една забучена на *уя му. Трети слушател: - Най-много топки може да носи футболист на Сливен 2000. Радиото: - Е защо и колко може да носи? Слушателя: - Еми 9. Радиото: - Е как 9 бе? Слушателя: - Еми по 2 във всяка ръка и един цесекар на *уя му.
- Толкова си хубава,защо не се омъжиш? - Искам да се омъжа по любов,но тъкмо се влюбя в някой, и се оказва,че няма пари.
Мутра с жена си на театър. На връщане от антракта вече били загасени лампите, мутрата пита един мъж: - Извинете, не ви ли настъпих, когато илизах преди малко? - Да, и искам да ви кажа... Мутрата към жена си: - Тук сме, това е нашия ред.
Двама приятели разговарят : - Как върви любовта и секса ? - Направо трагедия ! Иде ми да посегна на себе си ! - Какви ги приказваш ? Не си заслужава да се самоубиваш за една жена ! - Не бе ! Мислех да си направя чикия !
Решават двама колеги да изиграят една игра по голф, през ваканцията си, да отмарят... Отиват на игрището(или както там се нарича), и единия казва: Айде да играем за 50 лева....ОК! Разцъкват, до осма дупка всичко е равно. Но единия от двамата праща топката към девета дупка, но тя пада някъде из полето и не могат да я намерят. Търсят, търсят, търсят...все пак за загубена топка се дават 4 точки наказание. Накрая загубилия топката вади резервна от джоба, хвърля я на земята и вика: ЕТО МИ Я ТОПКАТА БЕЕЕ!!..и другия се скарва: АБЕ ТИ ЗА 50 ЛЕВА ЦИГАНСКИ НОМЕРА ЛИ МИ ПРАЙШ БЕ *ЕД*РАСТ с ПЕ*ЕРАС*. Другия му викнал: АБЕ НАМЕРИХ СИ Я БЕ! ТИ ОТКЪДЕ ЗНАЙШ ЧЕ ПРАЯ НОМЕРА? - МИ НАЛИ АЗ СТОЯХ ВЪРХУ ТВОЯТА ТОПКА ЦЕЛИ 10 МИНУТИ!!