Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Погребално бюро "Живот и здраве" поздравява старчески дом "При нас е хубаво" с песента "И вие при нас ще дойдете".
Черен хумор 1,722 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дядо отива при лекар: - Докторе не ми става... дай ми нещо , поне веднъж да оправя бабичката. - Ето ти това прахче -казал докторът. Имам обаче само едно. Поръсваш си оная работа точно преди да оправиш бабичката и няма да имаш грижи! Отишъл си дядото в къщи и от вратата се развикал: - Бабо сваляй гащите и се одупвай! Развълнувала се бабата , свалила гащите, одупила се , дядото я напънал отзад , но бабата от зор взела , че пръднала. Прахчет се разнесло на всички страни и дядовото достойнство паднало. - Хайде де дядка, какво се бавиш? ! Какво става? - Вдигай си гащите..изпърдя си късмета ... тва стана! Внук видял дядо си да чете некролозите във вестника и му казал: — Дядо, дядо… Пак ли си във Facebook-а? Когато Виктор Юго трябвало да мине границата на път за Прусия, митничарят го попитал: - С какво се занимавате? - Пиша!? - Аз питам с какво изкарвате прехраната си! - С перото. - А-ха, добре! И записал на съответния формуляр: "Виктор Юго - търговец на пера". Същността на войната не е да умреш за родината си, а да накараш другите копелета да умрат за своята... Един шоп отишъл в църквата да се помоли на Бог: - Боже, защо всички хубави момичета са от Пловдив? Бог му отговаря: - Незнам бе, майна!!!