Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Опозицията цял ден скандира: "Гладни сме!" ( и ние искаме от Еврофондовете) А управляващите: "Алчни сме!" ( само за нас са си Еврофондовете)
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
По какво се различават феминистките от лезбийките? Феминистките искат жената да е винаги отгоре, а лезбийките искат същото, но и да има жена отдолу... !
Семейни
03.10.2017
3,228 прегледа
Следващ →
Още вицове
Три приятелки се омъжили. За да не пишат в писмата си думите "Правим секс", се разбрали да пишат "Пържим яйца". Първата се омъжила за бачкатор и писала на другите: "Ние всяка вечер пържим яйца". Втората за Научен сътрудник: "Ние в месеца я изпържим яйца, я не..." Третата се омъжила за студент: "Ние нали сме бедни студенти. Приберем се от лекции. Той оближе Тигана, аз оближа Дръжката..."
Блондинка е при психотерапевта си. - Докторе, не мога да разбера - обичам ли мъжа си. - Защо се съмнявате? - Защото по време на секс не мисля за него. - А за кой? - За този, с който правя секс...
Хубаво би било да съм гъсеница: плюскаш, плюскаш, плюскаш... После си лягаш: спиш, спиш, спиш... Събуждаш се - красавица!
На премиерата на нов детективски роман питат неговия автор: - Защо хубавите детективски романи са написани от мъже? - Защото за жената е трудно да запази в тайна до края на романа кой е убиецът...
В обществената тоалетна седи мъж. Свършил си работата, а хартия няма. И пита съседната кабинка: - Извинете, да имате хартия? Отговор: - Хартия нямам, но мога да ви дам молив.