Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По какво се различават феминистките от лезбийките? Феминистките искат жената да е винаги отгоре, а лезбийките искат същото, но и да има жена отдолу... !
Семейни 3,228 прегледа
Следващ →

Още вицове

Три приятелки се омъжили. За да не пишат в писмата си думите "Правим секс", се разбрали да пишат "Пържим яйца". Първата се омъжила за бачкатор и писала на другите: "Ние всяка вечер пържим яйца". Втората за Научен сътрудник: "Ние в месеца я изпържим яйца, я не..." Третата се омъжила за студент: "Ние нали сме бедни студенти. Приберем се от лекции. Той оближе Тигана, аз оближа Дръжката..." Блондинка е при психотерапевта си. - Докторе, не мога да разбера - обичам ли мъжа си. - Защо се съмнявате? - Защото по време на секс не мисля за него. - А за кой? - За този, с който правя секс... Хубаво би било да съм гъсеница: плюскаш, плюскаш, плюскаш... После си лягаш: спиш, спиш, спиш... Събуждаш се - красавица! На премиерата на нов детективски роман питат неговия автор: - Защо хубавите детективски романи са написани от мъже? - Защото за жената е трудно да запази в тайна до края на романа кой е убиецът... В обществената тоалетна седи мъж. Свършил си работата, а хартия няма. И пита съседната кабинка: - Извинете, да имате хартия? Отговор: - Хартия нямам, но мога да ви дам молив.