Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мюсюлманите са обидени на европейците за карикатурите... И даже решили да отмъстят - публикуват карикатури на ...евреи! Е, кой казва, че мюсюлманите нямат чувство за хумор?!
Разни 1,719 прегледа
Следващ →

Още вицове

Интересно, а депутатите в Народното събрание дали в кръвта си са с нула промила при приемането на законите? Майстор-жичкаджия стой пред един контакт на строежа и гледа умно жиците и си мрънкя: -Е-е-е-е мамка му стара!!!ФФ-у-у... Гледа по едно време едно детенце си играе и му вика: -Чичко би ли ми подал ето това черното кабелче Детето хващта кабела,при което го треска ток! А маистора: -А,глей...!Той па черния е сега фазата... Имало двама братя. Големият бил много силен но сляп. Малкият бил по-слаб и много заеквал. Двамата братя убивали биковете в околията. Малкият брат държал бика, а другия по-големия с един юмрук го убивал. Един ден отиват в някаква къща и ще убиват един бик. Малкият брат държи бика и казва на големия да удря. Малкият: - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път ако ме удариш, ще пусна бика! Дяволът хванал един българин, руснак и американец. Казал им: - Донесете по едно оръжие от родината си! Донесли си те... дяволът продължил: - А сега, който успее да си го навре отзад го пускам. Който не успее отива директно в ада! Първи е българинът. Взел си е малко пистолетче. С малко зор успява. Идва ред на руснакът - той е взел Калашник - напъхал го е половината и ту плачел, ту се смеел... Дяволът се доближил до него гледайки го много странно и попитал с недоумение: - Добре де, разбирам защо плачеш - боли те, а защо се смееш?! Руснакът му отговорил веднага: - Защото американецът идва с танк! - Иванчо, каква ти е сексуалната ориентация? - БИО! - Е каква е такава тази ориентация? - Всичко, каквото мърда..