Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъдрост - това е когато разбираш, че добрата ерекция е по-добре от мъдростта.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Мюсюлманите са обидени на европейците за карикатурите... И даже решили да отмъстят - публикуват карикатури на ...евреи! Е, кой казва, че мюсюлманите нямат чувство за хумор?!
Разни
03.10.2017
1,719 прегледа
Следващ →
Още вицове
Интересно, а депутатите в Народното събрание дали в кръвта си са с нула промила при приемането на законите?
Майстор-жичкаджия стой пред един контакт на строежа и гледа умно жиците и си мрънкя: -Е-е-е-е мамка му стара!!!ФФ-у-у... Гледа по едно време едно детенце си играе и му вика: -Чичко би ли ми подал ето това черното кабелче Детето хващта кабела,при което го треска ток! А маистора: -А,глей...!Той па черния е сега фазата...
Имало двама братя. Големият бил много силен но сляп. Малкият бил по-слаб и много заеквал. Двамата братя убивали биковете в околията. Малкият брат държал бика, а другия по-големия с един юмрук го убивал. Един ден отиват в някаква къща и ще убиват един бик. Малкият брат държи бика и казва на големия да удря. Малкият: - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път ако ме удариш, ще пусна бика!
Дяволът хванал един българин, руснак и американец. Казал им: - Донесете по едно оръжие от родината си! Донесли си те... дяволът продължил: - А сега, който успее да си го навре отзад го пускам. Който не успее отива директно в ада! Първи е българинът. Взел си е малко пистолетче. С малко зор успява. Идва ред на руснакът - той е взел Калашник - напъхал го е половината и ту плачел, ту се смеел... Дяволът се доближил до него гледайки го много странно и попитал с недоумение: - Добре де, разбирам защо плачеш - боли те, а защо се смееш?! Руснакът му отговорил веднага: - Защото американецът идва с танк!
- Иванчо, каква ти е сексуалната ориентация? - БИО! - Е каква е такава тази ориентация? - Всичко, каквото мърда..