Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В училище госпожата изпитва Иванчо: - Иванчо, как бабати меси питка - Ами, не знам, госпожо. - Иванчо, а как си пишеш домашните? - Ами, не знам госпожо. - Иванчо, къде е дядо ти? - Ами, не знам госпожо. - Иванчо, къде е кравата? - Ами, не знам госпожо. Иванчо се пребира в къщи и пита баба си: - Бабо, ти как месиш питка? - Бавничко, славничко и красивичко, Иванчо. - Бабо, аз как си пиша домашните? - Оп-льоп и готово... - Бабо, къде е кравата? - Пасе ей там на баира. - Бабо, а къде е дядо? - Умря бабиното през втората световна война. На другия ден Иванчо отива на училище и госпожата пак го пита: - Иванчо, баба ти как меси питка? - Оп-льоп и готово... - Иванчо, ти как си пишеш домашните? - Бавничко, славничко и красивичко... - Иванчо, къде е кравата? - Умря през втората световна война... - Иванчо, а разбра ли къде е дядо ти? - Да госпожо. Пасе ей там на баира...
Тъпизми 6,166 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един с трабанче си кара из центъра на София. Газ - първа, втора, трета и прасс - удря се в джип с две мутри в него. Човека си мисли: "Мали, тия сега ще ме пребият, поне да знам за какво ще ме бият" - взима една тръба, качва се върху джипа й бой, а мутрите залегнали на долу и си казали: "Малиии, а представяш ли си, ако го бяхме ударили ние"! - Скъпи, карай обратно за вкъщи. Забравих ютията! - Не се безпокой, скъпа. Аз забравих водата. При травматолог идва жена с бинтована ръка и гипсиран крак. - Какво ви се е случило? - Ами, включих радиатора, а той ме удари с ток по ръката. - А с крачето, какво се случи? - Е, аз също го ударих... Ако тялото ви отхвърли мозъка ви след пресаждане може да е проблем, но всеки проблем си има и положителна страна: ще се чувствате по-леко... -Иванчо, чета сега в една книга. В Коста Рика много интересно, селяните си правили гумени ръкавици. Намазват си ръцете с каучуков сок, помахат малко , той се втвърдява и готово.. -Хмм, не пише ли някъде как си правят селяните презервативи? ..