Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Често, когато сутрин гледаш някоя жена, с ужас разбираш, че снощното съблазняване е нейна, а не твоя заслуга.
Пиянски 954 прегледа
Следващ →

Още вицове

Главната сестра развежда група млади стажантки из болницата и им обяснява: - А на този етаж е най-опасно за вас. Тук почти всички мъже са вече здрави... Една разтревожена майка отишла при доктора и му се оплакала: - Докторе, моя син... притеснявам се за него... като види стари хора по улицата и им удря бастуните, те падат и той им се смее, като види малки кученца и ги рита.. или ако хване някоя муха я измъчва.... много се притеснявам за детенцето си. - На колко години е сина ви, госпожо? - На 4 само.... - Ееее, не се притяснявайте, госпожо Хитлер, синчето ви ще се оправи. Нещо съм се заработил, и осъзнах, че е петък чак когато в 4 часа с вик "Който си тръгне последен е глупак!" изтича шефът. Бай Ганьо тръгнал на гурбет в чужбина. Стигнал и до Япония. Поработил там известно време и като си тръгнал японците от благодарност му подарили дърворезачка. Обяснили му, че това е последен модел и с нея може да нареже 40 кубика дърва без да усети умора. Върнал се бай Ганьо в България и след време отишъл в гората за дърва. Цял ден рязал, успял да нареже 20 кубика и се прибрал в къщи много уморен. На следващия ден станал по-рано, пак отишъл в гората и цял ден рязал без да почива. Успял да нареже 22 кубика и се прибрал капнал от умора. Обадил се ядосан на японците и им обяснил, че тяхната прехвалена дърворезачка не може да нареже повече от 20 кубика дърва на ден. Японците се разтревожили и изпратили комисия, която да провери на място какъв е проблема. Отиват японците с бай Ганьо в гората и той започва да реже дърва. След малко японците започват да говорят по между си: - Леле, този ако се сети да включи дърворезачката цялата гора ще нареже за един ден. Влязъл човек в бар и попитал: — Какъв коктейл ще ми предложите? Барманът отговорил: — Ами, най-новия ни – едно, две, максимум три! — Какъв е този коктейл? — Ами, взимаш една тенджерка. Сипваш вътре чаша водка, две, максимум три. После взимаш една чаша коняк, две, максимум три и ги сипваш в тенджерката. После взимаш чаша уиски – две – максимум три, и в тенджерката. После взимаш халба бира – две, е, максимум три и в тенджерката, разбъркваш хубаво. Сипваш си една чашка, две, максимум… три. След това веднага ставаш, и правиш крачка, две, максимум три!