Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Изпит в медицинския институт. Преподавателят: - Пищовите после не изхвърляйте, първите няколко години, когато станете практикуващи доктори, може отново да ви потрябват.
Студентски 3,475 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младо момиче ще излиза за първи път с момче. Майка й я съветва: - Сега ще те заведе на кино. В салона ще ти държи ръката, после ще те прегърне. Като излезете, ще те заведе на кафе у тях. Тъй като е студент и е от провинцията, значи живеее на някoй таван. Вътре ще има само едно легло, един стол и една маса. Той ще седне на стола, а ти на леглото. И много внимавай, като той седне при тебе - да не стане срам и позор за цялата фамилия! Върнала се дъщерята и разказва: - Отидохме на кино и той ми държа ръката, после ме прегърна. После отидохме у тях да пием кафе. Аз седнах на стола, а той на леглото. А като седнах и аз на леглото - срам и позор за цялата му фамилия... Мисля, много мисля, следователно....се заблуждавам! - Здравей, чух че си намерил нова работа... - Мда, тествам всякакви лекарства против импотентност. - И как ти се струва работата? - Има си своите върхове и спадове... (на английски звучи по-добре) Един пиян се приближава към едно дете на улицата и му казва: - Абе-е-е мойто момше, иск`ш ли да ти позная името бе, а? - Айде недей се майтапи, бе тате! Двама приятели се срещат в рая. Единият казва, че е умрял от яд, а другият пък умрял от студ. На въпроса как така първият е умрял от яд, той отговорил, че връщайки се в къщи след командировка, само като влязъл през вратата и вече бил сигурен, че в къщата има чужд мъж. Ровил навсякъде, обърнал къщата наопаки, никого не намерил и взел, че умрял от яд. Приятелят му го укорил: - Абе, ако се беше сетил да отвориш хладилника сега и двамата да сме живи.