Влиза човек в магазин "Всичко за един лев" и пита:
- Да имате GSM-и по един лев?
Продавача:
- Моля?!? Майтапите ли се?
- Не. Сериозно!
- Няма!!! Откъде го измислихте това?
- Ами на Запад защо има?
- А там какви са им цените?
- Ами по-евтино е...
Изпит в медицинския институт.
Преподавателят:
- Пищовите после не изхвърляйте, първите няколко години, когато станете практикуващи доктори, може отново да ви потрябват.