Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Телефонът звъни. - Вдигни слушалката - казва съпругът, - ако търсят мен, кажи че не съм в къщи. Жената вдига слушалката и след малко казва: - Много съжалявам, но мъжът ми си е в къщи! - Дявол да те вземе! Не чу ли какво ти казах! - Не се притеснявай, мили! Не търсеха теб...
Семейни 3,631 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама пияници в кръчмата: - Как е? Ожени ли се вече? - Не. Колко години идвам в тази кръчма и още не съм срещнал подходящата жена. Разговор между контрола и пътник в градски автобус: - Вашето билетче? - Моето билетче. - Вашето билетче? - Моето билетче. - Вашето билетче? - Моето билетче. - Вие какво зациклихте ли? Други думи не знаете ли? - Знам. Прахосмукачка... - А бе вие да не сте болен? - А вие да не сте доктор? - Аз не съм доктор! - А пък аз не съм водопроводчик. - Май ви хлопа дъската... - Що, да не сте дърводелец?... А, ето я и мойта спирка! Не обичам да плащам данъжи. Знам, че тези пари бих ги похарчил с много по-голяма полза за данъкоплатеца. И този данъкоплатец също го знам. Един човвек отишъл при един доктор.Казал пипнем се тука боли ме пипнем се тука боли ме пипнем се тука боли ме човекът казал.Какво мислите за мен .Мисля че вие сте си счупли пръста. Събрали се Ромарио, Роналдо и Стоичков... - Кралят на футбола ми каза, че съм най-добрия футболист в света! - казал Ромарио. - На мен кралят на футбола ми каза, че ще стана най-добрия футболист! - казал Роналдо. - Не помня да съм казвал такива неща! - казал Стоичков.