Срещат се две приятелки.
- Можеш ли да си представиш - казва едната - снощи, като се прибирах, ме ограбиха и изнасилиха!
Другата философски заключава:
- Е, всяко зло за добро...
Жена е при психиатъра:
- Докторе, а можете ли да ми предизвикате мания за преследване?
- Но за какво ви е?
- Вече три години никой не ме следи, а така ми се иска!