Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена е при психиатъра: - Докторе, а можете ли да ми предизвикате мания за преследване? - Но за какво ви е? - Вече три години никой не ме следи, а така ми се иска!
Лекари 3,034 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си двама мъже: - Моята жена много обича кучета и особено котки. - А моята е вегетарианка. Девет неща, които кучето ми не разбира: 1. Не е приятно да упражняваш гласа си в три часа през нощта. 2. Бебетата не разбират от "приятелско ухапване". 3. Котките имат пълни права да живеят. 4. Да лаеш десет минути по преминаващ самолет е смотано. 5. Просто защото аз ям не значи, че и ти можеш да се качиш на масата и да лочиш храната ми. 6. Кракът ми не е женска. 7. Лигите не са нещото, което обичам сутрин преди кафе. 8. Това, в което обичаш да се търкаш когато си мръсен не е градина, която трябва да наторяваш през три часа, а моя килим. 9. Не е приятно да занимаваш жените, които водя вкъщи със "сладката си муцунка". Треньор се кара на състезателите: - Аре бе марди такива, от 15 минути ви гледам как половин час нищо не правите!!! Отишла ромската червена шапчица при баба си. - Бабо, колко ти е гладка кожата! - Много ясно, нали съм на 13! Отишъл Стоян,да търси Драган у тях,но излязъл баща му и казал,че Драган е в час по логика. -А какво е логика?-попитал Стоян. -Сега ще ти обясня.-казал бащата. -Имаш ли кибрит? -Да,имам. -Значи пушиш. -Да,пуша. -Щом пушиш,значи пиеш. -Да,пия. -Щом пиеш,значи ходиш и по барове. -Ми да. -Щом ходиш по барове,значи ходиш и по жени. -Да,ходя. -Ами значи не си педал.Ей тва е логика. Тръгнал си Стоян и по стълбите срещнал Иван,който също отивал да търси Драган.Стоян му казал,че Драган е в час по логика и започнал да му обяснява какво е логика: -Ти имаш ли кибрит? -Не,нямам -Значи си педал.Ей тва е логика.