Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- О, пуснали са ви от лудницата! - Да, под гаранция.
Черен хумор 1,303 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един дебел човек се качва в автобуса. След като се качил започнал да вика:  – Дайте път на чичкото с аквариума!!! Едно дете станало и му отстъпило мястото си, след което го попитало:  – Чичко, а къде е аквариума? Човекът се потупал по корема и казал:  – 300 грама цаца и 10 бири!!! Във влака пътуват студент и стар еврейски равин. Студентът попитал: - Извинете, колко ви е часа? Равинът не отговорил нищо, обърнал се на другата страна и заспал. На другата сутрин студентът попитал: - Извинете, защо вчера не ми казахте колко е часа? - Знаете ли, аз си помислих: ако ви кажа колко е часа, вие разбира се, ще ме попитате за къде пътувам. Аз ще ви отговоря, че за Варна. Вие ще кажете, че и вие пътувате за Варна и че нямате къде да пренощувате. Аз, като културен човек, ще ви поканя у дома. През нощта вие ще съблазните дъщеря ми и ще се наложи да се ожените за нея. Така си помислих и реших: за какво, по дяволите, ми е зет без часовник? Блондинка кара колата сама за пръв път. По пътя нещо издрънчава, тя спира, взема го и го слага в багажника. Прибира се у тях и моли мъжа си да прегледа колата. - Колата е здрава скъпа, ама трябва да върнеш капака на шахта. Старшина пита жена си: - Какъв символ да си избера? - Какво ще рече това? - Ами например, като ходих у свещеника, на неговото бюро лежеше Библията, което означава, че трябва да спазва Божиите закони. Когато ходих в офиса на юриста, на бюрото му имаше статуята на Темида - богиня на правосъдието, което означа, че той трябва да спазва законите и Конституцията. Та, затова и аз искам да имам някакъв символ за моите войници. Жена му: - Сложи си на бюрото моя вибратор! - Имам проблем, никой от приятелите ми не използва Google+. - Намери си нови!