Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Син на генерал играе вкъщи на войници: - Тате, виж, тук съм строил десния фланг, а тук левия... - Правилно, сине! А тук сигурно се крие тила? - Не, тези войници ми строят вила.
Професионални 3,520 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бабата към 10-годишния си внук, който вече е висок метър и 65см: - Ах на баба момчето! Я кажи баби, какъв ще станеш като пораснеш? - Джудже! - отговаря момчето. Някъде в Щатите. По автомагистралата яко пердаши последен модел Понтиак. По едно време го задминава някаква непозната въшка.<BR>- Бре, кво става тува бе, вика си човека и натиска газта до дупка, но така и не може да настигне другата кола.<BR>След известно време до един мотел гледа спряла същата въшка. Копа спирачки нашия, слиза и гледа - ЗАЗ-ка. Влиза в бара, а там Чапаев.<BR>- Абе пич, ква е тая страшна кола бе, бахти и двигателя има. С к’во върви това чудо?<BR>- Ами с водка, отговаря Чапаев.<BR>- Как с водка бе?<BR>- Ами така - с водка.<BR>- Хм, я дай една водка да видим - обръща се нашия към бармана.<BR>- Съжалявам господине, водка нямаме - казва бармана.<BR>- Ами к’во имате?<BR>- Само уиски.<BR>- С уиски върви ли?- пита нашия Чапаев.<BR>- Ами на знам, момент да попитам - казва Чапаев, отива до колата, вдига капака и пита -<BR>- Петка, уиски ще пиеш ли? - На жена ми гащите са заели целия балкон! - Какво, толкова много гащи ли? - Само едни... - с тъга в гласа. Който Nuke вади другимо - сам дропва с него. Лекар предупреждава колегите си: - Ще вярвате на подписа ми, само ако виждате, че това над него съм го писал аз ръкописно и не съм го адресирал до ТЕЛК!