Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво е общото между феновете на ЦСКА и хемороидите? - И двете са трън в задника и за съжаление никога не изчезват напълно.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Адвокат към клиента си: - Имам две новини за вас: добра и лоша! - Каква е лошата? - Анализът на кръвта показа пълна индентичност на Вашето ДНК с кръвта върху трупа! - Ужас! А каква е добрата? - Хемоглобинът ви е много добре!
Разни
03.10.2017
1,772 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вървяло си зайчето из гората и срещнало медената питка. "Медена питке, моля ти се, дай ми едно парченце, че съм много гладен." Медената питка му теглила една грозна и дълга псувня и отминала. Зайчето седнало и почнало да плаче. Минала мечката и като разбрала каква е работата му казала: "Не плачи, зайо, това не е медената питка, а таралежът остриган за далавери".
- Тате какво е утопия? - Значи мама да ми даде вкъщи думата.
Един ден въликът поканил лисицата на тятър, но тя му отказала. - Ти много псуваш и ще ме посрамиш пред другите... - Няма, Лисо, ще говоря само за цветя! Лисицата се съгласила и отишли на тятъра и вълкът гледа на неговото място седи заекът. - Ей, Зайко, я се нарцис от тук, че такъв ще ти закарамфиля, та ще се обожуриш.
- Муцка ти падаш ли си по секс, ма? - Ми да , може да се каже,щото права вече ми се изморяват глезените, муцка, не се издържа.
Пълзят Анка, зад нея Чапаев и след него Петка. Тримата отиват на разузнаване. Чапаев пита Анка: - Анка, ти случайно да си се занимавала с балет? - Не, защо? - Ами краката ти са много красиви. - А случайно да си се занимавала с художествена гимнастика? - Не, защо? - Защото тялото ти е много красиво.... На Петка му омръзнало да слуша всичко това: - Чапаев, ти да не си се занимавал с оране? - Не, защо? - Защото много дълбока диря оставяш след себе си...