Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Адвокат към клиента си: - Имам две новини за вас: добра и лоша! - Каква е лошата? - Анализът на кръвта показа пълна индентичност на Вашето ДНК с кръвта върху трупа! - Ужас! А каква е добрата? - Хемоглобинът ви е много добре!
Разни 1,772 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървяло си зайчето из гората и срещнало медената питка. "Медена питке, моля ти се, дай ми едно парченце, че съм много гладен." Медената питка му теглила една грозна и дълга псувня и отминала. Зайчето седнало и почнало да плаче. Минала мечката и като разбрала каква е работата му казала: "Не плачи, зайо, това не е медената питка, а таралежът остриган за далавери". - Тате какво е утопия? - Значи мама да ми даде вкъщи думата. Един ден въликът поканил лисицата на тятър, но тя му отказала. - Ти много псуваш и ще ме посрамиш пред другите... - Няма, Лисо, ще говоря само за цветя! Лисицата се съгласила и отишли на тятъра и вълкът гледа на неговото място седи заекът. - Ей, Зайко, я се нарцис от тук, че такъв ще ти закарамфиля, та ще се обожуриш. - Муцка ти падаш ли си по секс, ма? - Ми да , може да се каже,щото права вече ми се изморяват глезените, муцка, не се издържа. Пълзят Анка, зад нея Чапаев и след него Петка. Тримата отиват на разузнаване. Чапаев пита Анка: - Анка, ти случайно да си се занимавала с балет? - Не, защо? - Ами краката ти са много красиви. - А случайно да си се занимавала с художествена гимнастика? - Не, защо? - Защото тялото ти е много красиво.... На Петка му омръзнало да слуша всичко това: - Чапаев, ти да не си се занимавал с оране? - Не, защо? - Защото много дълбока диря оставяш след себе си...