Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят двойка на пейка в парка. Тъмно, звезди, луна. Тя: - Иване, дай малко семки! Той: - Няма да ти дам. Тя: - Нали каза, че би свалил звезди от небето за мен! Той: - Едно е звезди, друго е семки!
Разни 1,550 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Здравейте, това БНР ли е ? - Да, кажете... - И сега всички ме слушат? - Да, в ефир сте! - И в магазините, и по пазарите... навсякъде? - Да, навсякъде!! - Добре... Иване, не купувай мляко, баба е купила! Ирландски бар. Двама седят на бара и си приказват: - Откъде си? - От село Блекстоун. - Ха, какво съвпадение, и аз съм оттам! И на коя улица живееш? - Оук драйв. - Бре, съвпадение! И аз така. А как се казва баща ти? - Шон. - И моя. А майка ти? - Присила. - Егати съвпадението, и моята. И на кой номер на улицата живееш? - 97. - И аз... Случаен посетител на бара поразен пита бармана: - Какво става тука? - А, нищо особено, братя О`Шонъри пак са се напили като копачи. - Защо вечер не ми се иска така да спя, както на сутринта?!.. Влиза един в железарията: - Пирони имате ли? - Тук някъде бяха....тук някъде бяха.. - Може ли по-бързичко. - Тукнякъдебяхатукнякъдебяха... - Интересувате ли се от политика? - Разбира се! - Активен или пасивен? - В смисъл? - В смисъл - депутат ли сте или просто гледате телевизия?