Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жената: - Винаги съм мечатела да намеря мъж, който с удоволствие да ходи с мен на опера, на концерти.. Мъжа: - И аз също! Жената: - МОЛЯ?! Мъжа: - Тогава няма да има нужда да ходя с теб!
Семейни 2,829 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж разглежда банкнота от 100 лева срещу светлината, за да види дали не е фалшива. Появява се катаджия: - С кола ли сте? - Не, защо?! - Жалко... Един приятел пита друг: - Защо не си купиш кола, да се повозим малко? - Я върви на майната си! - Защо така реагираш, какво толкова съм казал? - Аз казвам ли ти: "Защо не се ожениш, да пое*ем малко?" Офицер от КАТ отива да се влива в редиците на ГЕРБ. Приема го Генерал Борисов: - Докажете, че не сте агент-провокатор от друга политическа сила! - Току що завърших полицейската академия, на 23 съм! - А как ще докажете, че сте съвестен и достоен за нашата партия? - Преди 3 дни отказах да получа подарък от гаджето ел. самобръсначка за рожденният ми ден (усъмних се, че ме корумпира). Вчера си погледнах километража и като видях 140, спрях и си написах акт за 200лв. Генералът го погледнал с типичният си строг поглед: - Добре, но това не е достатъчно! - И без това съм паркирал неправилно, сега на излизане ще си тегля една глоба 20лв. и ще се обадя на колегите с паяка, да ми вдигнат колата. Осми рунд. Боксьорите на ринга са поредната "прегръдка". Единият пита: - Защо се бием? - За сто се бием... - отговаря другият. - Извинете, колега, добре ли кълве в това езеро? - Дали добре кълве?! Трябва да се крия зад дървото, за да не ме нападнат рибите, когато закачам червея на кукичката!