Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Тъща пита зет си: - След колко време ми идва влака? А зетя отговаря: - След 3 часа 15 минути и 36 секунди!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жената: - Винаги съм мечатела да намеря мъж, който с удоволствие да ходи с мен на опера, на концерти.. Мъжа: - И аз също! Жената: - МОЛЯ?! Мъжа: - Тогава няма да има нужда да ходя с теб!
Семейни
03.10.2017
2,829 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж разглежда банкнота от 100 лева срещу светлината, за да види дали не е фалшива. Появява се катаджия: - С кола ли сте? - Не, защо?! - Жалко...
Един приятел пита друг: - Защо не си купиш кола, да се повозим малко? - Я върви на майната си! - Защо така реагираш, какво толкова съм казал? - Аз казвам ли ти: "Защо не се ожениш, да пое*ем малко?"
Офицер от КАТ отива да се влива в редиците на ГЕРБ. Приема го Генерал Борисов: - Докажете, че не сте агент-провокатор от друга политическа сила! - Току що завърших полицейската академия, на 23 съм! - А как ще докажете, че сте съвестен и достоен за нашата партия? - Преди 3 дни отказах да получа подарък от гаджето ел. самобръсначка за рожденният ми ден (усъмних се, че ме корумпира). Вчера си погледнах километража и като видях 140, спрях и си написах акт за 200лв. Генералът го погледнал с типичният си строг поглед: - Добре, но това не е достатъчно! - И без това съм паркирал неправилно, сега на излизане ще си тегля една глоба 20лв. и ще се обадя на колегите с паяка, да ми вдигнат колата.
Осми рунд. Боксьорите на ринга са поредната "прегръдка". Единият пита: - Защо се бием? - За сто се бием... - отговаря другият.
- Извинете, колега, добре ли кълве в това езеро? - Дали добре кълве?! Трябва да се крия зад дървото, за да не ме нападнат рибите, когато закачам червея на кукичката!