Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Най-хубавото нещо при самозадоволяването е, че не се налага да се обличаш специално за случая.Труман
Бисери 2,951 прегледа
Следващ →

Още вицове

Американска кино звезда попаднала в съда в Италия. Преди процеса провела следния разговор с адвоката си: - Ами аз не знам италиански, как ще отговарям в съда? - Няма проблем. Отговаряш на съдята само със “Si senior” и другото остави на мене. След делото кино звездата попитала адвоката: - Всичко наред ли е? - Да, но ти каза едно “si” в повече и сега си съпруга на съдията. ИНТЕРНЕТ е като недостъпна жена: Харчиш луди пари по него, чакаш много време, много трудно сваляш и в крайна сметка те изхвърля... Диалог между мъж и жена: - Скъпи, обичаш ли ме? - Да. - Много ли? - Много! За теб съм готов да отида до края на света и обратно! - А боклука ще изхвърлиш ли? - Не! Само това не!!! Шефа на една мутра го извикал и му казал: - Стягай се за път, ще ходиш в пустинята. Мутрата си приготвил багажа и се върнал. Шефа: - Какво си взе? - Храна. - За какво ти е? - Да ям по пътя. - Добре. Какво друго? - Вода. - За какво ти е? - Да пия по пътя. - Добре. Друго? - Една врата на кола. - Врата?! Че за какво ти е? - Като ми стане горещо, да отворя джама! Един американски гражданин решил да обиколи провинцията. Както си вървял по пътя към едно ранчо видял отстрани на един камък да седи един фермер. - Добър ден. Как е работата? - А, аз май съм късметлия. Преди два дни трябваше да окося тревата, ама мина едно торнадо и изкорени всичко, та ми свърши работата. - Е, тва си е късмет. И какво? - Ами, вчера трябваше да паля изкоренените дървета и храсти, ама стана прериен пожар и опустоши всичко, та ми свърши работата. - Ама наистина си голям късметлия. И сега какво правиш? - Ами, сега чакам да ни раздруса земетресение та да извади картофите.