Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Термометър,кантар и електромер разговарят: - Не се чувствам добре,ту ми е студено ту ми е горещо. - И на мен ми е тежко,но си трая. - Чувствам голямо напрежение.
Разни 1,655 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Струва ми се, че днес ще бъде неуспешен ден! - Защо така мислиш? - В България почти всеки ден е неуспешен! Едно вежливо таралежче тръгнало по своят вежлив път и среща тримата мускетари на конете си и решавада ги позддрави по своят вежлив начин: — Здравей Атос! — Здравей вежливо таралежче. — Здравей Портос! — Здравей вежливо таралежче. — Здравей Арамис! — Здравей вежливо таралежче. — Здравей кон на Атос! — Здравей вежливо таралежче. — Здравей кон на Портос! — Здравей вежливо таралежче. — Здравей кон на Арамис! — Здравей вежливо таралежче. Поговорили и станало време мускетарите и конете им да тръгват и вежливото таралежче ги изпратило по своят вежлив начин: — Довиждане Атос! — Довиждане вежливо таралежче. — Довиждане Портос! — Довиждане вежливо таралежче. — Довиждане Арамис! — Довиждане вежливо таралежче. — Довиждане кон на Атос! — Довиждане вежливо таралежче. — Довиждане кон на Портос! — Довиждане вежливо таралежче. — Довиждане кон на Арамис! — Довиждане вежливо таралежче. Повървяло малко и кой да види… Алибаба и четиридесетте разбойника на свойте камили… Чукам, влизам, отварям, гледам - то заключено. Обръщам се и какво да видя - трима седнали прави играят четворка белот, единия ми подава стол и ми казва:"Седни на земята". Гледам аз на прозореца едно бяло петно се чернее. Бъркам в единия джоб - няма нищо, бъркам в другия - няма нищо, викам си: "Тука има нещо-о-о" Правилата важат за всички. Изключенията - само за спонсорите на МВР. Към скромно стоящо момиче отива младеж с горещ поглед: - Искам да се запозная с Вас! - Да... Но аз се срамувам... - Но аз страшно много искам да се запознаем! - Но аз се срамувам... Отчаян младежа си тръгва. Момичето отзад: - Ха! Толкова е искал, колкото и аз се стеснявах.