Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Винаги ще вярвам, че светът е прекрасен и хората са добри по природа. Ако това ме прави непригоден, добре! Предпочитам цял живот да бъда посредствен, отколкото да приема нечия жалка реалност!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Програма на телевизията за първи януари: 07:00 Сутрешна гимнастика
Разни
03.10.2017
1,996 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Ти да не търсиш края на въжето? Не го търси! Аз го отрязах.
Администрацията на президента е изгубила списъка с въпросите. Наложило се да се отмени прес-конференцията.
Нов шеф пристига в компанията, но тепърва му предстои да се запознава с персонала. Естествено е впечатлен от едрогърдестата си секретарка, която на всичкото отгоре е страшно изпърнителна и дори му предлага да му донесе обяда в кабинета! След малко секретарката пристига с обяда и една халба бира, поставя всичко пред него, след което се съблича до кръста, взема солницата, посолява си гърдите и му сяда в скута! Шефа съответно е напълно шокиран и успява да промълви само: - Ама госпожице какво правите? Секретарката го поглежда още по-изненадано и отговаря: - Ами той стария шеф винаги искаше нещо солено с биричката!
Трима старци болни от Паркинсон се срещат в градинката. - Братлета много лошо бе. Докато си изям супата и всичко се разлива. Все съм си гладен! - казва първия. - Абе не е чак толкова лошо, бе! Аз като пия, повечето ми се разлива и не се напивам никога. - законтрил го втория. - Направо си е супер. Аз докато се изпикая и се изпразня поне два пъти. - изрепчил се третият.
Сляпа, но не и глуха Зашумолят ли пачки от зелени стотачки, на Темида везната, грешно мери вината.