Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Момчета, днес на мен ми сипвайте повече, а на вас по-малко. - Защо? - Днес е ваш ред да ме носите до вкъщи.
Пиянски 1,469 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъжът е неудобен издатък на половия член. “Това, че съм блондинка, не означава, че трябва да ми се повтаря по пет-шест пъти… стигат ми и два пъти”. Момиче влиза в автобус(то плаче). Питат го защо плаче. То им отговаря: -Кенефа падна върху мама! На следващия ден пак влиза там (смее се).Питат го защо се смее. То отговаря: -Дядо пръдна и кенефа гръмна!!! Един поканил една дама на кино. След филма я изпратил до тях и казал: - Благодаря. Беше ми много приятно да бъда с теб. А тя си помислила: "Дали няма да поиска да го поканя на кафе у нас." Но той нищо не казал и си тръгнал. На следващия ден я поканил на театър, и пак я изпратил, и пак казал: - Благодаря. Беше ми много приятно да бъда с теб. А тя пак си помислила: "Дали няма да поиска да го поканя на кафе у нас." И пак той нищо не казал и си тръгнал. Следващия път я завел на ресторант, и пак я изпратил и казал: - Благодаря. Беше ми много приятно да бъда с теб. Тя не се сдържала и го попитала: - Прощавай, но да не си случайно импотентен? А той: - Не, аз съм интелектуалец. По-добре три дни да почакам, отколкото три часа да те навивам! Една жена избягала от мъжа си. След една седмица се връща и разкаяно моли за прошка. Съпругът стои, слуша горещите й молби невъзмутимо и накрая заявява: - Виж какво, скъпа. Всички сме хора и са ни учили да прощаваме. Въпреки всичко което ми стори, съм готов да ти простя за това, че избяга от мен. Но колкото и да ми се ще, не мога да ти простя, за това, че се върна...