Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Може ли да те наричам Ева? - Защо? - Защото си ми първата! - Е, добре! Аз ще те наричам тогава Боинг! - Защо пък Боинг? - Защото си ми 747 - мия...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- За мен, моля, 25, не 27 грама... - Кажете точно, все пак хероин купувате!..
Разни
03.10.2017
1,314 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Преуспял е онзи мъж, който изкарва повече пари, отколкото жена му може да похарчи. - А преуспяла е онази жена, която се е оженила за такъв мъж.
Малък семеен бизнес,винарна. Жена му е икономист,но не може да разгадае мистерията. - Абе Гошо,документацията е изрядна,но 10 кила ракията ги няма, а в касата има само 1лев.Какво става тука? - Ракията съм я продал,и не съм взел нито стотинка от касата! - Я ми дъхни! - Хууууууу - Пил си! - Пил съм,ма не от наща,а от отсрещната винарна на Митака. Остави ни да си въртим бизнеса ма. - Как го въртите този бизнес? - С лева дето е в касата.Отивам при Митака,поръчвам си 1ракия, плащам си 1 лев,дава ми касова бележка и се прибирам на работното си място.Митака взема лева,идва при мен,поръчва си една ракия, плаща си,давам му касова бележка и се прибира на работното си място.После аз вземам лева,отивам при Митака,поръчвам си 1ракия, плащам си 1 лев,дава ми касова бележка и се прибирам на работното си място.Както виждаш,всички приходи и разходи са на лице.
Малко момченце се обръща към майка си: - Мамо, мамо, маааамооооо! Искам белезници, мамо! А майката въздъхва и отговаря: - Ех, сине, синеее! Sex Shop-a е далече!
Между мутри: - Абе, колега, за кво ти е тоя стар "Москвич"? - С него плаша синчето... - Как така? - Заплашвам го, че ще му го подаря за рождения ден вместо "Мерцедес", ако не ме слуша!
Красива блондинка облича умопомрачително секси бельо и ще излиза. Мъжът й я пита: - Къде така скъпа? - Отивам на зъболекар, скъпи. - Защо в такъв интимен тоалет? - Ми, ако е някой нахален простак...