Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят четири бабки и си пият следобедния чай. Едната казва: - Синът ми наскоро стана свещеник и всеки, който го срещне, му казва "отче". - Ех, казва втората, моят е епископ и всички го наричат "ваше светейшество". - А пък аз имам брат, който е кардинал. Хората се обръщат към него с "ваше високопреосвещенство", хвали се третата. Четвъртата притеснено споделила: - Моят син е стриптизьор. И когато се съблече, всички викат "О, боже!"
Разни 3,449 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво ще се получи, ако на маймуна се даде автомат? - Сомалийски пират! Малките Иванчо и Марийка си играятв кошарата а майките им са в другата стая.Когато се чува писъкът на Марийка: -Помоооооощ,изнасилват мееее! Двете майки паникьосани пристигат в стаята,а Иванчо се усмихва и казва: -Споко мааа,седнала си върху бибирона! - Тате, каква е разликата между карабината и автомата? - Огромна, сине. Замисли се с каква скорост говоря аз и с каква майка ти. Седи си Иванчо в час и си играе с химикалката. Учителката вече се изнервя и го пита. - Иванчо, какво правиш? - Ами госпожо, вижте - вътре, вънка, пък малки пълнителчета не ражда. Учителката се ядосала и го изпратила при директора. Директора го пита: - Иванчо какво пак направи. - Господин Директор вижте, влиза вътре, вънка, пък малки пълнителчета няма. Директора взима химикалката и той вътре вънка и верно нема малки пълнителчета. Разглобява я след малко и казва: - Иванчо, може ли да си толкова глупав, не виждаш ли, че има спирала? Да не ти пука дали си богат или не, стига да си живееш комфортно и имаш всичко, което искаш.