Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Чу ли как Запада ни прекара с Дунав мост-2? - Не, как? - Ами няма да ни го построят...
Разни 1,479 прегледа
Следващ →

Още вицове

Искам да ви се оплача, че няма с какво да се похваля, но за това пък мога да ви се похваля, че няма от какво да се оплача. ;) Вървял си един човек по улицата и по едно време гледа някакъв с тиган на главата върви срещу него. Приближил се той и попитал : - А ве за к’во ти е тоя тиган на главата? Другия го погледнал надменно, посочил с пръст тигана и казал - Tefal ти мислиш за всичко. Мъж решил да изпита жена си. Една вечер докато вечеряли той й казал: - Абе мило ти знаеш ли, че в нашия блок имало някаква, дето тридесет години не е изневерявала на мъжа си. - Че коя е тая бе - попитала тя. - Ами не си ли ти ма, твойта мама. Изгубих 30 минути да си търся колата на паркинга, после се разплаках и си тръгнах за вкъщи спомняйки си, че въобще нямам кола. За да се запази семейния мир са нужни любов, нежност, търпение, уважение, разбиране...и разбира се, два компютъра.