Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Трима отшелници живеели самотно в пустинята. След всеки седем години един от тях имал право да каже по едно изречение. Минали седем години и първият казал: - Ех, че ми се яде спанак! След още седем години вторият казал: - Ех, че ме се яде спанак!... Като изменали още седем години и дошъл ред на третия, той казал ядосано: - Стига с тоя спак, бе! Надухте ми главата с него!
Разни 1,880 прегледа
Следващ →

Още вицове

В следващия сезон на "Под прикритие" ще участват всички митрополити от бившата ДС...или цялата Църква. Трима приятели излизат от кръчмата и бъркайки пътя с ЖП линия коментират помежду си. Първия: - Напоследак, брато(хлъц), страшно много се излагаме с тия икономии. Е по тва стълбище, каде се катериме, така са икономисали стълбите, че от една не моа се докопам до друга!!! Вторият: - Ти си добре, че използваш стълби... аз употрбляям парапет! Него така са го орезали, че като се подпра веднага се "джорна" у земята!!! Третият: - Няма страшно, тайфичката, ей го асансьорчето!!! Пуши, свети, свири - ша ни дигне и тримата!! Новогодишната нощ. 5 часа сутринта. Келнер към клиент: - Повдигнете си главата, само да ви сменя салатата. Уф, след толкова почивни дни не мога да влезна в работен ритъм - забравих как се редеше този пасианс! Купувач се приближава към продавач на риба: - Прясна ли е рибата? - Съвсем прясна! - А що са й затворени очите тогава? - Ами щото спи бе, не виждаш ли?! - Да, ама и мирише много! - Е, ти като спиш, можеш ли да се контролираш?