Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един футболен отбор играл ужасно и загубил катастрофално мача. След края на мача треньорът ги подхваща в съблекалнята: - Всичко знам! Снощи сте се напили като свине! Кой организира запоя? Тишина... - Пак питам - кой предложи да се напиете? Пак тишина. - Добре, ще поставя въпроса по друг начин - кой пръв каза "и сега кво"?
Спортни 3,453 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама души играят на карти. По едно време единият вика: - Гол! Го-о-о-л! Другият отговаря: - Ти луд ли си? Ние играем баскетбол, а не шах!... Ти притежаваш вътрешна сила, ако: ...можеш да започнеш деня без кофеин, ...можеш да хапнеш добре без таблетки, ...можеш да бъдеш приветлив, независимо от болести и болка, ...можеш да не занимаваш хората с твоите болки и проблеми, ...можеш всеки ден да ядеш една й съща храна и да си благодарен за това, ...можеш да разбереш, ако любимия човек не е до теб, ...можеш без обида да приемаш упреци и критики, ...можеш да не обръщаш внимание на глупостта на приятели, ...можеш еднакво да се отнасяш и с бедни и с богати, ...можеш да издържаш на стреса и без лекарства, ...можеш да отпочиваш и без пиене, ...можеш да заспиш без приспивателно, Е, можеш ли всичко това? Значи ти си куче! Разхождат се мравката и слонът, и минават по един мост. Тъкмо стигнали средата на моста и той се срутил. Става мравката и вика на слона: - Абе, слоне, трябваше един по един да минаваме! Човек трябеа да остави и нещо след себе си не само когато е клекнал. Баба и малко момченце седят на пейка! Бабата пита момченцето: - Как се казваш синко? А той отговаря: - Не са ли ви учили да не разговаряте с непознати мъже!!