Една фенка на кънтрито решила да си татуира от двете страни на срамните части двамата си любими певци. Прибрала се у дома, погледнала татуировките, но нещо не ги харесала и отишла в близката кръчма да ги тества. Приближила се до един, който си пиел на бара. Вдигнала си полата, смъкнала си бельото и му казала:
- Абе, познаваш ли ги тези двамата кънтри певци?
Човекът си сложил очилата, разгледал внимателно и казал:
- Ами за тези отляво и отдясно не съм сигурен, но тоя по средата със сигурност е Уили Нелсън.
Един футболен отбор играл ужасно и загубил катастрофално мача. След края на мача треньорът ги подхваща в съблекалнята:
- Всичко знам! Снощи сте се напили като свине! Кой организира запоя? Тишина...
- Пак питам - кой предложи да се напиете? Пак тишина.
- Добре, ще поставя въпроса по друг начин - кой пръв каза "и сега кво"?